Ви є тут

Життя

Добірка найкращих українських колядок

05/01/2017

Свято Різдва Христового уже майже на порозі, тож ми пропонуємо вам добірку найпопулярніших українських колядок.

Добрий вечір тобі 

Добрий вечір тобі, пане господарю, радуйся, 
Ой, радуйся, земле, Син Божий народився. 

Читати далі
  • 0

10 вчинків доброзичливців, які дуже дратують більшість мам

11/08/2016

Мабуть, у ситуаціях, про які зараз піде мова, хоча б раз опинялася кожна мама. Невже наявність дітей робить вас потенційним співрозмовником, учнем і "жертвою", до котрої обов'язково слід звернутися на вулиці з порадою, повчанням або розповідями про свій життєвий досвід?

 

Читати далі
  • 0

Діти на дорозі: чому важливо вчити правила дорожнього руху з наймолодшого віку

16/06/2016

Дитяча безпека на дорозі перш за все залежить від нас, дорослих: від того, наскільки якісно ми навчимо дітей правилам дорожнього руху і чи будуть вони уважно ставитися до всіх загроз, котрих так багато навколо.

 

Читати далі
  • 2

Сухе утоплення: прихована небезпека під час відпочинку на воді з дитиною

09/06/2016

З настанням літа відпочинок на воді стає все більш популярною розвагою для дітей та дорослих. Проте варто завжди пам’ятати принцип «безпека – понад усе» і бути готовим за потреби надати першу невідкладну допомогу потопельникам.

 

Читати далі
  • 0

Вбережіть найдорожче, або правила перевезення дітей в автомобілі

16/05/2016

У 21 столітті, коли чи не у кожній сім'ї є власне авто, питання високого рівня травматизму в дорожньо-транспортних пригодах та безпеки дітей при їх перевезенні є особливо актуальними. Як максимально убезпечити малюків і який саме захист буде найнадійнішим?

 

Читати далі
  • 1

Фатальні помилки дітей, які допомагають зловмисникам їх викрадати

05/05/2016

Друзі, сьогодні ми продовжуємо цикл статей, присвячених безпеці наших дітей і піднімемо, здається, не надто популярну в нашій області, але насправді дуже важливу тему, а саме тему викрадення дітей.

 

Читати далі
  • 0

Як не дозволити маніпулювати собою: прості правила та прийоми

18/11/2015

Маніпулятори спритно вселяють нам почуття провини, шантажують, погрожують, лестять. Ми виконуємо їх побажання чи накази на шкоду собі, ніби втративши волю. Такі ігри інколи тривають роками, отруюючи життя.

Читати далі
  • 0

У Токіо є ідеальний дитячий садок

05/11/2015

Дитячий садок Fuji, розташований недалеко від Токіо, можна сміливо назвати одним з кращих у всьому світі. Відсутність стін і великий простір, де можна лазити і бігати, роблять його місцем мрії дітей з усього світу.

Читати далі
  • 0

Сторінки