Ви є тут

Життя

Сухе утоплення: прихована небезпека під час відпочинку на воді з дитиною

09/06/2016

З настанням літа відпочинок на воді стає все більш популярною розвагою для дітей та дорослих. Проте варто завжди пам’ятати принцип «безпека – понад усе» і бути готовим за потреби надати першу невідкладну допомогу потопельникам.

 

Читати далі
  • 0

Вбережіть найдорожче, або правила перевезення дітей в автомобілі

16/05/2016

У 21 столітті, коли чи не у кожній сім'ї є власне авто, питання високого рівня травматизму в дорожньо-транспортних пригодах та безпеки дітей при їх перевезенні є особливо актуальними. Як максимально убезпечити малюків і який саме захист буде найнадійнішим?

 

Читати далі
  • 1

Як не дозволити маніпулювати собою: прості правила та прийоми

18/11/2015

Маніпулятори спритно вселяють нам почуття провини, шантажують, погрожують, лестять. Ми виконуємо їх побажання чи накази на шкоду собі, ніби втративши волю. Такі ігри інколи тривають роками, отруюючи життя.

Читати далі
  • 0

У Токіо є ідеальний дитячий садок

05/11/2015

Дитячий садок Fuji, розташований недалеко від Токіо, можна сміливо назвати одним з кращих у всьому світі. Відсутність стін і великий простір, де можна лазити і бігати, роблять його місцем мрії дітей з усього світу.

Читати далі
  • 0

Відпочиваємо з дитиною на морі: корисні поради

15/06/2015

Якщо ви вирішили відпочивати улітку на морі з дітьми, потрібно врахувати та продумати безліч важливих моментів. Наші поради допоможуть вам організувати сімейний відпочинок так, щоб він пройшов з користю для вас та ваших дітей.

 

Читати далі
  • 3

Напиши сонячного листа!

22/04/2015

Благодійна програма підтримки дітей, які втратили батьків під час війни на Сході України - проект "Сонячні листи" - вже працює у двох областях. Реалізацією проекту займається Центр соціального лідерства.

Читати далі
  • 0

Як нараховують субсидії по новому

07/04/2015

З 1 травня 2015 року запрацює нова система житлових субсидій. Внаслідок реформи системи надання житлових субсидій населенню з 1 травня будуть внесені зміни в Порядок призначення житлової субсидії.

Читати далі
  • 5

Міжнародний день дурня

31/03/2015

Звичай обманювати 1 квітня існує в багатьох країнах світу. І хоча цей день не внесено в жоден календар знаменних дат, його цілком можна вважати міжнародним.

Читати далі
  • 2

Готуємося до Великодня: святковий декор

20/03/2015

У ці березневі дні, коли так гарно пригріває сонечко і прокидається природа, ми з нетерпінням чекаємо світле і радісне свято Великодня. У цей день господині здавна прикрашали свій будинок квітами, віночками, вишитими рушниками та розписували писанки. Ця традиція збереглася і до наших днів.

Читати далі
  • 4

Сторінки