Ви є тут

Довідатися

Як вберегтися від кліщів?

13/04/2015

Настали теплі дні і, звичайно ж, нам хочеться побути на свіжому повітрі, поніжитися під теплими променями сонця. Садівництво, кемпінг, піший туризм, просто ігри на відкритому повітрі - все це прекрасна і корисна для здоров'я діяльність. Та не забувайте про кліщів, які живуть у тому ж середовищі.

Читати далі
  • 2

Літні дитячі табори в Україні

23/04/2012

У статті наведені можливості для літнього відпочинку дітей в Україні за областями.

До ваших послуг також зручний пошук дитячих таборів на морі, у Карпатах, по Україні, за кордоном та каталог таборів і дитячих турів за допомогою сервісу на нашому сайті:

Читати далі
  • 30

5 причин, за якими варто досліджувати новий жанр

14/02/2019

Інтеренет-магазин Майбук – це можливість купити книгу київ будь-якого жанру за ціною видавця прямо з дому або офісу. Зручний каталог дозволяє швидко оформити замовлення і отримати видання за вказаною адресою в найкоротші терміни.

Читати далі
  • 0

Втома від дітей - ознака поганої матері?

13/09/2018

Найпоширеніший міф про материнство - це те, що воно завжди приносить радість. Насправді майже кожна мати, особливо багатодітна, якій потрібно всіх нагодувати, розважити, вивести погуляти, вирішити суперечку, починає мріяти про "відпустку". На жаль, у свідомості більшості така мати вважається пога

Читати далі
  • 0

Літній відпочинок для дітей у Закарпатті

06/05/2018

У статті наведені можливості для літнього відпочинку дітей в Закарпатті.

До ваших послуг також зручний пошук дитячих таборів на морі, у Карпатах, по Україні, за кордоном та каталог таборів і дитячих турів за допомогою сервісу на нашому сайті: 

Читати далі
  • 3

Коли ставати на облік по вагітності?

29/11/2017

Термін передбачуваної менструації вже минув, а тест на вагітність підтвердив радісну новину - ви чекаєте малюка. Тепер ви належите не тільки собі, але і майбутній дитині, про яку необхідно почати піклуватися вже зараз. 

Читати далі
  • 25

Діти і солодощі: як вберегти зубки і уникнути ожиріння

22/04/2016

Що відбувається в організмі дитини, коли вона з'їдає шматочок тортика, печиво або мармелад? Як діють на зуби яблуко і морозиво? Чим мед і нерафінований цукор відрізняються від звичайного? У чому небезпека готових сніданків?

Читати далі
  • 1

Які продукти можна вживати після закінчення терміну придатності?

29/11/2015

Всесвітня організація охорони здоров'я випустила нові рекомендації, що стосуються терміну придатності продуктів харчування. Це пов'язано з тим, що практично завжди вони призначаються з певним запасом, і їх вживання після дати, зазначеної на упаковці, нічим не загрожує.

Читати далі
  • 0

Сторінки