Ви є тут

Здоров'я жінки

Спорт і грудне вигодовування

07/01/2019

Спорт є важливою складовою життя для багатьох сучасних годуючих мам. Однак їх може хвилювати, чи не вплинуть фізичні навантаження на грудне вигодовування.

Заняття спортом допомагають почуватися добре в багатьох відношеннях, а саме:

Читати далі
  • 1

6 найбільш небезпечних косметичних засобів, яких варто уникати при вагітності

28/01/2018

Ми живемо в світі хімічних речовин: користуємося косметикою і засобами особистої гігієни. І все частіше ці засоби   - абсолютні продукти хімічного виробництва. Те, що відносно нешкідливо для невагітних і негодуючих жінок, може стати значною загрозою для ще не народженого малюка.

Читати далі
  • 0

Коли ставати на облік по вагітності?

29/11/2017

Термін передбачуваної менструації вже минув, а тест на вагітність підтвердив радісну новину - ви чекаєте малюка. Тепер ви належите не тільки собі, але і майбутній дитині, про яку необхідно почати піклуватися вже зараз. 

Читати далі
  • 25

Вагітність за тижнями

26/02/2015

У таблиці відображено так званий гестаційний період (тобто не з моменту зачаття, а з моменту початку менструального циклу, який увінчався вагітністю). Слід пам'ятати також, що оскільки тривалість циклу у жінок різна і коливається зазвичай від 24 до 36 днів.

Читати далі
  • 0

Ідеальний розпорядок дня, або прислухаймося до свого біологічного годинника

25/02/2013

Для живих істот, і в тому числі для людини, важливий добовий ритм (біоритми), який пов'язує всі інші коротші і більш довгі ритми. «Годинник», функціонуючи в кожному з нас, координує усі реакції в організмі, забезпечуючи його пристосування до ритмів зовнішнього середовища.

Читати далі
  • 0

Косметика, якою не варто користуватися під час вагітності

15/10/2012

Вагітним потрібно з особливою ретельністю підбирати косметичні засоби. Від більшості звичних продуктів і зовсім варто відмовитися. Вони можуть бути дуже небезпечні для майбутнього малюка. Не піддавайте себе ризику, дізнайтеся про те, якою косметикою не можна користуватися під час вагітності.

Читати далі
  • 0

Сторінки