Ви є тут

Як користуватися сайтом та Форумом Дітвори

Вітаємо Вас на сайті "Дітвора"!

Сайт створено для сучасних та дбайливих тат і мам. Сподіваємось, що разом з нами ви станете ще більш успішними батьками, адже наша спільна мета - виховати здорових, розумних та щасливих дітей.

Ми прагнемо створити  нову спільноту: спільноту небайдужих батьків. Разом – ми сила, яка може змінити на краще місто та край, в якому жити в майбутньому нашим дітям!

Правила користування сайтом

 

Загальні положення

 1. Кожен користувач перед користуванням повинен прочитати та згодитись виконувати дані правила. Дані правила можуть бути змінені у будь-який час без попереднього повідомлення користувачів. Незнання правил не звільняє від відповідальності. 
 2. Основною мовою публікування матеріалів та спілкування на ресурсі є українська мова..
 3. Будь-яка думка має право на існування на сторінках сайту, навіть якщо вона не збігається з позицією сайту. Проте кожен користувач повинен дотримуватись цих Правил користування сайтом та форумом Дітвори.
 4. Використання матеріалів із сайту та форуму можливе лише за наявності активного посилання на http://www.ditvora.com.ua.  
 5. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зникнення матеріалів, розміщених користувачем (тем, статей, відгуків або повідомлень тощо) унаслідок збою в роботі бази даних. 

Зміст сайту:

 1. Статті, новини, інтерв'ю.
 2. Ужгорода й Закарпаття з можливістю залишати відгуки про них;
 3. Консультації фахівців з питань здоров’я, освіти та виховання дітей;
 4. Батьківський форум Дітвори;
 5. Довідник Дітвори про дитячі, медичні, торгові, навчальні, розважальні та інші заклади.
 6. Різноманітні сервіси.

Незареєстровані користувачі можуть:

 1. читати усі матеріали сайту (крім он-лайн книжок),
 2. коментувати статті, новини та залишати відгуки про заклади,
 3. приймати участь у благодійних акціях.

Зареєстровані користувачі можуть: 

 1. консультуватися у спеціалістів,
 2. скачувати книги, програми та журнали,
 3. викладати фотографії у галереях,
 4. користуватися Форумом Дітвори у повному обсязі: спілкуватись та залишати записи, створювати теми тощо;
 5. додавати заклади і виставляти їх рейтинг;
 6. приймати участь у конкурсах;
 7. додавати комерційні оголошення та оголошення про роботу;
 8. набирати бали до рейтингу користувача;
 9. читати он-лайн книги,
 10. коментувати записи блогів та створити власний блог, 
 11. пропонувати теми для статей, досліджень, інтерв’ю, звертати увагу наших журналістів на актуальні проблеми, пов’язані з дітьми, що існують в Ужгороді, Мукачеві  й в усьому Закарпатті.

Реєстрація 

 1. Для повноцінного користування ресурсом, потрібно пройти просту процедуру реєстрації, при якій потрібно надати діючу адресу електронної пошти – на неї буде вислано лист з кодом підтвердження реєстрації.  Забороняється реєструватися більше одного разу. 
 2. Ім’я (нік, псевдонім) користувача не повинен містити посилань на інші сайти, номерів телефонів або IP адрес, непристойних слів, реклами. 
 3. Аватар (картинка) користувача не повинен містити: рекламні посилання, приховану рекламу і зображення, які яким-небудь чином протирічать загальноприйнятим нормам моралі. 
 4. Підпис користувача на форумі не може містити приховану рекламу, а також будь-які вирази, що суперечать загальноприйнятим нормам. 

Коментарі, відгуки та повідомлення

 1. Ваші повідомлення та відгуки повинні бути інформативними. При написанні повідомлень, коментарів та відгуків слідуйте загальноприйнятим правилам: не ображайте користувачів, будьте ввічливими. Якщо вас образили – пишіть модератору чи адміністратору.
 2. Не допускайте у своїх повідомленнях неправдивої інформації, наклепів, образливої та ненормативної лексики, флейму (образливий тон), флуду (безглузді повідомлення не за темою) та холіварів (розпалювання суперечок), будьте толерантними та визнайте право опонента на власну думку.
 3. Забороняється опублікування матеріалів, які заборонені законодавством України, а також матеріалів, які можуть нанести шкоду репутації фізичних та юридичних осіб.  
 4. Коментарі, відгуки та повідомлення, що не задовольняють вищенаведеним правилам видаляються, їх автор штрафується зниженням рейтингу користувача, винесенням попередження, а при повторному порушенні – баниться на відповідні строки або назавжди у залежності від ступеню порушення.

Форум Дітвори 

 1. Створення тем.  Створювати тем можуть лише зареєстровані користувачі. Перш ніж створювати нову тему, скористуйтесь пошуком, можливо, ваша тема уже обговорювалась раніше. Заголовок теми повинен відображати суть питання (заголовки типу «Допоможіть», «Є питання», «Моя тема»  є неінформативними та будуть видалятися).
 2. Написання повідомлень.  Вимоги до написання повідомлень сформульовані вище у розділі Коментарі, відгуки та повідомлення.  Кожен відвідувач може висловлювати власну точку зору з будь-якого приводу, давати будь-які поради, але пам’ятайте, що він висловлює лише свою особисту думку. Адміністрація не несе відповідальності за особисті думки і поради, розміщені на форумах, а також за договори, операції і інші відносини, які можуть виникнути між відвідувачами форумів. 
 3. Скарги. Не робіть зауваження учасникам форуму, це – завдання адміністраторів та модераторів. Якщо ви вважаєте, що поведінка якого-небудь користувача неприпустима, напишіть скаргу модератору або адміністратору.
 4. Важливо:  застерігаємо вас від порад про лікування дітей, лікувати дитину може тільки ваш дільничний педіатр або фахівець.  З іншої сторони за використання порад форумлян та їх результати відповідальність покладена лише на вас. Адміністрація не несе відповідальності за результати використання порад на форумі з приводу здоров’я дітей.
 5.  Модерування.  Адміністратори та модератори відповідають за дотримання встановлених правил на форумі й мають право  застосовувати  міри попередження спроб порушення правил.  Без попередження адміністрація може проводити будь-які дії з упорядкування тем, повідомлень,  аватарів, підписів та нікнеймів на форумі.

 Репутація користувача сайту

 1. На ресурсі діє загальна система нарахування балів до репутації користувача, яка відображаеться під аватаром. Вона залежить від активності користувача та його історії спілкування на форумі.
 2. Система рейтингу сайту відповідно до набраних балів:
 • Новачок: до 100 балів
 • Учасник: до 300 балів
 • Наша людина: до 1000 балів
 • Авторитет: до 2000 балів
 • Експерт: до 3000 балів
 • Зірка: до 4000 балів
 • Суперзірка: до 5000 балів

3. Нарахування балів до рейтингу відбувається за такі корисні дії користувача:

 • За додану статтю, новину:  30 балів
 • За додані 5 фото на сайт: 10 балів
 • За 5 відгуків на статті, новини чи заклади чи блоги: 10 балів
 • За 100 повідомлень на форумі: 100 балів
 • За 5 подяк на форумі: 10 балів
 • За повідомлення про помилку: 5 балів
 • За вірність сайту: за кожен місяць від моменту реєстрації – по 10 балів.

4. Зниження рейтингу може відбуватися за такі дії, міра зниження обирається у кожному випадку індивідуально:

 • За скаргу на дії користувача;
 • За порушення будь-якого з пунктів цих Правил.

Санкції за порушення правил користування сайтом та Форумом Дітвори

 1. За порушення користувачем цих Правил, адміністрація має право застосувати на свій розсуд такі санкції: зниження репутації користувача шляхом знаття балів; попередження;  блокування IP адреси на деякий час; блокування IP адреси назавжди. 
 2. Зниження рейтингу користувача шляхом зняття балів.
 3. Якщо ви не згідні з рішенням адміністрації сайту, ви можете, не вступаючи в публічні суперечки та не критикуючи публічно дії адміністрації, написати адміністраторові або модераторові особисте повідомлення або e-mail. 

Реклама та посилання

 1. У жодному з розділів сайту (окрім Дошки об’яв у форумі та об’яв у Дитячій комісійці) категорично забороняється розміщувати рекламні повідомлення прямого або завуальованого характеру (посилання на інші сайти, комерційні оголошення), пропозиції послуг (приватних осіб і організацій), розміщення реклами магазинів і сервісів, а також розсилати рекламний спам приватною поштою. 
 2. Якщо ви зацікавлені в розміщенні реклами на нашому сайті або форумі, звертайтеся до адміністрації Дітвори - infoditvora@gmail.com
 3. Ви можете дати посилання на сторонній ресурс, якщо така інформація запрошується яким-небудь учасником, у приватній пошті. 

 

Адміністрація сайту відкрита до співпраці, спілкування та пропозицій щодо поліпшення роботи сайту.

Запрошуємо вас до активної участі у розвитку сайту та налаштовані на те, що в особі кожного користувача ресурсу знайдемо помічника.

Дітвора - сайт, на якому дитина у центрі уваги. Сайт, на якому Ваша думка має вагу.

 

Error: Class 'FeedsHTTPCache' not found in feeds_cron() (line 82 of /home/ditvora/public_html/sites/all/modules/feeds/feeds.module).

Error: Class 'FeedsHTTPCache' not found in feeds_cron() (line 82 of /home/ditvora/public_html/sites/all/modules/feeds/feeds.module).