Ви є тут

Творчість

Бісероплетіння - улюблене заняття дітей та дорослих

22/02/2018

Бісероплетіння - вид рукоділля, за допомогою якого Ви зможете прикрасити свій одяг, речі, предмети побуту, зробити їх індивідуальними, ні на що на схожими.  Бісероплетіння – це нанизування бісеру - маленьких скляних намистин різних форм, розмірів і кольорів на нитку чи інший мате

Читати далі
  • 5

Святкуємо Гелоуін весело! Як вирізати гарбузового монстрика: покроковий майстер-клас і шаблони

28/10/2016

Якщо ви піддалися масовій гелоуінській істерії і надумали вирізати гарбузового монстрика, будьте певні, з цим завдання впорається кожен бажаючий! Все, що для цього необхідно - гострий ніж, підходящий гарбуз та воля фантазії!

Читати далі
  • 0

Секрети фотографування дітей

25/12/2015

Наш малюк росте так швидко і так хочеться запам’ятати кожен рух дитини, кожну посмішку маляти! Це неможливо, але зберегти для майбутнього деякі миті життя нашої дитини ми можемо за допомогою фотоапарата.

Читати далі
  • 0

Заготовки для декупажа

29/04/2015

А вот и весна! Яркая зеленая листва и солнечные зайчики - ура, мы дождались. Теперь мир точно пробудился от глубокого затяжного сна, что и вам советуем! Все вокруг создано для того, чтобы вдохновлять вас. Осталось только приступить к делу.

Читати далі
  • 1

Весна у нашому домі

21/03/2015

Після сірих, нудних та холодних зимових днів освіжити настрій у будинку та почати сподіватися теплих весняних днів можна вже зараз. Створюючи чудові весняні квіткові композиції.

Читати далі
  • 0

10 ідей для новорічних іграшок

11/12/2013

Наближаються різдвяні та новорічні свята. Хто не дорахувався достатньої кількості ялинкових прикрас або не влаштовують наявні, - пропоную 10 ідей. І для цього зовсім не потрібно купи грошей. Іграшки будемо виготовляти власноруч із дітьми.

Читати далі
  • 0

Ідеї для креативних родинних портретів

19/01/2013

У багатьох країнах дуже поширена традиція робити родинні фотографії та розсилати їх у якості різдвяних листівок. Але навіть зараз, коли новорічні свята закінчились, можна взяти приклад та слідувати гарній традиції виготолвення оригінальних сімейних фото.

Читати далі
  • 1

Хобі, що заспокоює та приносить радість

02/03/2012

Здавалося б, часи, коли жінки намагалися власноруч виготовити одяг та різні декоративні елементи до нього,  ділилися викройками і модними журналами, давно канули в Лету. Однак, виявляється, майстринь, котрі вміють і бажають робити щось своїми руками, нині також вистачає.

Читати далі
  • 1

Сторінки