Ви є тут

Творчість

Добірка найкращих українських колядок

05/01/2017

Свято Різдва Христового уже майже на порозі, тож ми пропонуємо вам добірку найпопулярніших українських колядок.

Добрий вечір тобі 

Добрий вечір тобі, пане господарю, радуйся, 
Ой, радуйся, земле, Син Божий народився. 

Читати далі
  • 0

Святкуємо Гелоуін весело! Як вирізати гарбузового монстрика: покроковий майстер-клас і шаблони

28/10/2016

Якщо ви піддалися масовій гелоуінській істерії і надумали вирізати гарбузового монстрика, будьте певні, з цим завдання впорається кожен бажаючий! Все, що для цього необхідно - гострий ніж, підходящий гарбуз та воля фантазії!

Читати далі
  • 0

Секрети фотографування дітей

25/12/2015

Наш малюк росте так швидко і так хочеться запам’ятати кожен рух дитини, кожну посмішку маляти! Це неможливо, але зберегти для майбутнього деякі миті життя нашої дитини ми можемо за допомогою фотоапарата.

Читати далі
  • 0

Заготовки для декупажа

29/04/2015

А вот и весна! Яркая зеленая листва и солнечные зайчики - ура, мы дождались. Теперь мир точно пробудился от глубокого затяжного сна, что и вам советуем! Все вокруг создано для того, чтобы вдохновлять вас. Осталось только приступить к делу.

Читати далі
  • 0

Весна у нашому домі

21/03/2015

Після сірих, нудних та холодних зимових днів освіжити настрій у будинку та почати сподіватися теплих весняних днів можна вже зараз. Створюючи чудові весняні квіткові композиції.

Читати далі
  • 0

10 ідей для новорічних іграшок

11/12/2013

Наближаються різдвяні та новорічні свята. Хто не дорахувався достатньої кількості ялинкових прикрас або не влаштовують наявні, - пропоную 10 ідей. І для цього зовсім не потрібно купи грошей. Іграшки будемо виготовляти власноруч із дітьми.

Читати далі
  • 0

Ідеї для креативних родинних портретів

19/01/2013

У багатьох країнах дуже поширена традиція робити родинні фотографії та розсилати їх у якості різдвяних листівок. Але навіть зараз, коли новорічні свята закінчились, можна взяти приклад та слідувати гарній традиції виготолвення оригінальних сімейних фото.

Читати далі
  • 0

Хобі, що заспокоює та приносить радість

02/03/2012

Здавалося б, часи, коли жінки намагалися власноруч виготовити одяг та різні декоративні елементи до нього,  ділилися викройками і модними журналами, давно канули в Лету. Однак, виявляється, майстринь, котрі вміють і бажають робити щось своїми руками, нині також вистачає.

Читати далі
  • 1

Сторінки