Ви є тут

Ідеї

Створюємо особливе свято усією родиною

28/11/2017

Наступний рік, до приходу якого ми вже готуємося, - рік Полум'яної мавпи обіцяє бути насиченим, бурхливим та багатим на можливості. Яким би він не був за прогнозами, спочатку потрібно підготуватись до його зустрічі, адже "як Новий рік зустрінеш, так його й проведеш".

Читати далі
  • 0

8-ми бітна валентинка

04/02/2016

Незабаром день святого Валентина, і як би ви не відносилися до цього свята, завжди приємно отримати якийсь подарунок від коханої людини. А якщо це буде зроблено своїми руками разом із дітьми-оце буде просто супер.

А як вразити людину, яка працює в IT, та любить і памятає старі 8-ми бітні ігри на древньому IBM? Звичайно що виготовити і подарувати піксельну валентинку!

Читати далі
  • 0

Секрети фотографування дітей

25/12/2015

Наш малюк росте так швидко і так хочеться запам’ятати кожен рух дитини, кожну посмішку маляти! Це неможливо, але зберегти для майбутнього деякі миті життя нашої дитини ми можемо за допомогою фотоапарата.

Читати далі
  • 0

Весна у нашому домі

21/03/2015

Після сірих, нудних та холодних зимових днів освіжити настрій у будинку та почати сподіватися теплих весняних днів можна вже зараз. Створюючи чудові весняні квіткові композиції.

Читати далі
  • 0

10 ідей для новорічних іграшок

11/12/2013

Наближаються різдвяні та новорічні свята. Хто не дорахувався достатньої кількості ялинкових прикрас або не влаштовують наявні, - пропоную 10 ідей. І для цього зовсім не потрібно купи грошей. Іграшки будемо виготовляти власноруч із дітьми.

Читати далі
  • 0

Ідеї для креативних родинних портретів

19/01/2013

У багатьох країнах дуже поширена традиція робити родинні фотографії та розсилати їх у якості різдвяних листівок. Але навіть зараз, коли новорічні свята закінчились, можна взяти приклад та слідувати гарній традиції виготолвення оригінальних сімейних фото.

Читати далі
  • 1

Креативний Новорічний декор своїми руками

07/12/2011

Декорування і прикрашання будинку чи квартири до Нового року не тільки створює радісний святковий настрій, але й є частиною проведення Новорічних свят.  Звісно, у кожній родині свої традиції щодо декору та стилю оформлення дому. Але для тих, хто завжди шукає чогось новенького, ми запропонуємо кіл

Читати далі
  • 6

Сторінки