Ви є тут

Весна у нашому домі

21/03/2015

  • 0

Після сірих, нудних та холодних зимових днів освіжити настрій у будинку та почати сподіватися теплих весняних днів можна вже зараз. Створюючи чудові весняні квіткові композиції.

Але протягом усієї весни ми можемо змінювати букети, адже різні квіти цвістимуть та радуватимуть наше око на вулиці, то чому б не внести ці чудові кольори та аромати у нашу домівку?

У цьому матеріалі спробуємо захопити вас  та запропонувати кілька ідей оформлення весняних букетів для використання в оформленні весняного декору (які можна використати і при підготовці до Великодня). Почнемо з найпростіших та найперших квітів: нарцисів.

У древній Персії запах нарциса називали ароматом юності, давні римляни жовтими нарцисами зустрічали переможців битв. У Пруссії нарциси були символом любові і щасливого шлюбу, а у Швейцарії влаштовували свято нарциса у першу неділю травня. Про нарцис ще потрібно знати, що він може мати аромат сильніший, ніж того можете очікувати, тому у спальню букетик не ставте, на всякий випадок.

Тюльпани…  Жовті, червоні, білі, ніжно-рожеві та бордові, яскраво-оранжеві та фіолетові – такими можуть бути тюльпани. Які ще квіти можуть похвалитися такою різноманітністю кольору? Саме тому тюльпани користуються такою популярністю у флористів, та й у звичайних людей теж. Про тюльпани спрадавна ходять легенди. Так, жителі Узбекистану вірять у те, що кожну весну високо в горах розцвітає блакитний тюльпан, і той, хто його знайде, буде щасливий до кінця своїх днів. 

Ці квіти користувалися великою популярністю і у турецьких майстрів, які зображали їх на килимах і тканинах, а поети Туреччини вихваляли їх у своїх віршах. Навіть у султанів був свій власний «Сад тюльпанів». А букет з цих весняних квіточок досі вважається найціннішим подарунком: тюльпан є символом єднання людини і природи, гармонії внутрішнього і зовнішнього.

Поки не зацвітуть інші весняні квіти, чудового ефекту при складанні весняних букетів можна досягти використанням квітнучих гілочок різних плодових дерев. А можна просто піти у сад та принести кілька листочків та пишних вишневих квіточок…

Неможливо уявити собі наші сади без квітучого бузку. Бузок – улюблений кущ що росте майже біля кожної оселі  в Україні. Квіти  бузку милують очі,  наповнюють повітря тонким ароматом. Квіти бузку мають найрізноманітніший колір: білий, блакитний, рожевий, бузковий, червоний і ліловий. Найчастіше колір квіточок бузковий, або бузково-ліловий. Коли зацвітає бузок, кожен кущ його нагадує величезний букет. Але ставити букети з бузку краще на терасах та незакритих приміщеннях через сильний аромат.

Аж ось ми й добігли кінця весни, тобто цвітіння піонів. Це скромні садові квіти, що квітнуть недовгий час. Але у цікавій вазі на столі вони виглядатимуть просто чарівно: білі, рожеві та лілові…

 

 

Коментарі
Додати відповідь