Ви є тут

Позитив

Цікава інформація про створення позитивного настрою. Коли хороший емоціний фон - все інше дається легко і невимушено. В тому числі і з дітьми. Тому настроюємося на позитив:)

Щоденні дрібниці, які піднімають нам настрій

12/04/2015

Люди - істоти загадкові, які чомусь люблять зациклюватися на негативі. Про неприємний дрібний випадок, що трапився з нами, ми можемо згадувати досить довго, кожен раз воскрешаючи його в пам'яті, а переказуючи іншим, ще й додаємо нові подробиці.

Читати далі
  • 0

Дитячі відеоблоги - чому наші діти дивляться їх.

18/11/2017

Хочемо ми цього чи ні, сучасні діти проводять багато часу в інтернеті: там вони спілкуються, обмінюються вподобаннями, слухають музику, розміщують фотографії і дивляться відео. І найчастіше ролики, які так подобаються нашим діткам, здаються нам, дорослим, абсолютно безглуздими.

Читати далі
  • 0

Фільми про батьківство, що надихають

26/12/2015

Найкращий час для перегляду родинних фільмів – це свята, коли сім’я разом проводить багато часу. Для родинних вечірніх «посиденьок» ми підібрали найкращі фільми про батьків та дітей.

Читати далі
  • 0

Дитячі анекдоти: випуск 1

19/07/2015

Поцілував якось Іван Царевич жабу, а та як закричить нелюдським голосом:
- Трансформуюся!

Тато запитує сина:
- Синку, а ви в садочку теж б’єтесь?
- Так.
- І хто перемагає?
- Вихователька.

Читати далі
  • 22

Найбільша розкіш - це розкіш спілкування

01/01/2013

Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування за висловлюванням відомого письменника Антуана де Сент-Екзюпері. 

На нашому сайті ви знайдете чимало цікавої інформації та корисних сервісів, але головне, ви маєте великі можливості для спілкування й можете:

Читати далі
  • 0

«Маленькі» добрі справи

19/12/2012

Сьогодні – день Святого Миколая, який є уособленням добра та людяності. На Новорічні свята люди стають уважнішими та добрішими один до одного, тому що до цього спонукає святковий настрій та традиції.

Читати далі
  • 3

Сторінки