Ви є тут

Позитив

Щоденні дрібниці, які піднімають нам настрій

12/04/2015

Люди - істоти загадкові, які чомусь люблять зациклюватися на негативі. Про неприємний дрібний випадок, що трапився з нами, ми можемо згадувати досить довго, кожен раз воскрешаючи його в пам'яті, а переказуючи іншим, ще й додаємо нові подробиці.

Читати далі
  • 0

Фільми про батьківство, що надихають

26/12/2015

Найкращий час для перегляду родинних фільмів – це свята, коли сім’я разом проводить багато часу. Для родинних вечірніх «посиденьок» ми підібрали найкращі фільми про батьків та дітей.

Читати далі
  • 0

Найбільша розкіш - це розкіш спілкування

01/01/2013

Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування за висловлюванням відомого письменника Антуана де Сент-Екзюпері. 

На нашому сайті ви знайдете чимало цікавої інформації та корисних сервісів, але головне, ви маєте великі можливості для спілкування й можете:

Читати далі
  • 0

«Маленькі» добрі справи

19/12/2012

Сьогодні – день Святого Миколая, який є уособленням добра та людяності. На Новорічні свята люди стають уважнішими та добрішими один до одного, тому що до цього спонукає святковий настрій та традиції.

Читати далі
  • 3

«Hello Kitty» - історія світового успіху

23/11/2012

Напевно,  у багатьох дітей (та й не тільки) серед особистих речей є який-небудь аксесуар, сумка, наклейка, значок, предмет одягу або інша дрібниця із зображенням всесвітньо відомої білої кішечки -«Hello Kitty».

Читати далі
  • 2

Найприкольніший у світі тато і його дочка Еліс у фотопроекті World's Best Father

20/10/2012

Поки тато на роботі, а мама в декретній відпустці, за дитиною зазвичай наглядає вона. Cлідкує, щоб дитя було нагодоване, чисте, переодягнене, вчасно укладене спати; ходить з дитиною на прогулянки, грає в ігри, читає казки і наспівує пісеньки.

Читати далі
  • 2

Звичайний німецький школяр з однодумцями висадив 12,5 мільярда дерев, щоб врятувати планету

16/10/2012

Діти більше не хочуть чекати, поки дорослі перестануть воювати, вбивати один одного, битися за енергоресурси, забруднювати річки, знищувати заповідні ліси. Дітям жити в майбутньому, про нього вони задумалися зараз і вже посадили 12,5 мільярда дерев.

Читати далі
  • 2

Сторінки