Ви є тут

Пластова Домівка в Ужгороді: «Проект 42: Домівка»

24/03/2018

  • 0

Як за кілька кліків зробити щось важливе й хороше для міста? Проголосуйте у конкурсі громадських проектів за наш «Проект 42: Домівка»! https://uzhgorod.pb.org.ua/projects/42

Що це таке?

Ми створюємо ОСВІТНІЙ ПРОСТІР ДЛЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ:

  1. Це Пластова Домівка. Ми щодня працюємо з дітьми та молоддю – проводимо з ними різноманітні заняття, дослідницькі прогулянки, табори й походи, виховуємо нове покоління ГРОМАДЯН. На відміну від багатьох інших міст України, Пласт в Ужгороді довгий час не мав свого даху даху над головою. Домівкою у пластунів називають фізичний простір, де ми проводимо заняття, зустрічі, навчання і який дає змогу проявляти творчість і відчувати спільну відповідальність за нього.
  2. Це некомерційний проект і місце, відкрите для інших освітніх організацій чи ініціатив. (Що особливо цінно – воно знаходиться у спальному районі міста, де наразі немає жодних некомерційних закладів для позашкільної роботи.) Місце, куди зможуть прийти діти, підлітки та молодь, щоби провести час, навчитися чогось нового, навчити інших, знайти друзів і просто відчути себе Вдома.

 

 

 

 

 

 

Проголосувати за нас: https://uzhgorod.pb.org.ua/projects/42

Що саме нам потрібно?

Минулого року ми уклали угоду з міською радою про оренду приміщення на вул. 8 березня 46, в якому зараз проходять заняття з дітьми. Однак цей простір все ще потребує значного ремонту, заміни вікон, встановлення опалення та системи кондиціонування, меблів тощо, аби він був справді придатним, зручним та безпечним.

 

 

Хто в команді проекту?

Понад сотню років «Пласт» працює з дітьми та молоддю, виховуючи порядних, освічених, відповідальних громадян. Ми, команда «Проекту 42», багато років працюємо з ужгородськими дітьми на волонтерських засадах. Просто тому, що нам не все одно, якими будуть ці діти, яким буде майбутнє міста й країни. Ми – шалені ідеалісти, які вірять у людей і в майбутнє цієї країни; ми – мами й тати, які пройшли навчання і мають досвід роботи з дітьми; ми – громадські активісти, які беруть участь у вирішенні багатьох питань розвитку міста. Ось наша команда і всі, всі, всі: Lyudmyla Livak, Andrij Rebryk, Volodymyr Tokach, Tania Kolesnyk, Marichka Vovk, Диана Вишневая, Victoria Popadynets, Богдана Палади, Tatyana Smriha, Vasyl Karabin, Huranych Tatiana, Аня Мелеганич, Andriy Osadchuk, Наталя Штаєр, Khrystyna Tynkalyuk, Ганна Токач, Любов Павлишин, Oksana Vovk-Tomashevska, Sofiya Budnyk, Ivanka Dzhuranyuk, Svitlana Peti, Іра Шевчук (Ira Shevchuk), Bohdan Dobosh, Олег Бачинський, Olesia Rebryk, Олеся Айс, George Doru, Лечига Степан, Діма Тулай, Андрій Будник, Fjord Nansen, Bogdan Bratasjuk, Liza Pak, Julia Vorotnyak, Oksana Azhniuk, Злата Біланін (Zlata Bilanin), Білик Роман, Artem Kuz, Irko Leskiv, Edgar Peti, Ігор Фединишинець, Vitaly Feshchenko, Андрій Ганусич, Anton Symkovych, Наталія Жизномирська, Mykhailo Dvorak, Олеся Дворак-Галік (Dvorak-Galik Olesia), Максим Саєнко (Maksym Saienko), Христина Петрінко (Khrystyna Petrinko), Андрій Петрушка та ще десятки та сотні інших, хто так чи інакше у різний час мав стосунок до станиці Ужгород.

Як проголосувати за те, щоби в Новому районі був дитячо-молодіжний освітній центр?

Заходьте за посиланням: https://uzhgorod.pb.org.ua/projects/42

Натисніть «Проголосувати», якщо ви зареєстровані, або «Зареєструйтесь, щоби проголосувати», якщо ні.

 

Тепер у вас є два варіанти: 1) зареєструватися; 2) зайти через BankID, якщо ви у вас є картка «ПриватБанку», банку «Південний», «А-банку», «Ощадбанку»

 

Якщо ви вибрали варіант «Реєстрація», потрібно ввести паспортні дані (ті, що з червоною зірочкою, обов'язкові для заповнення):

 

При вході через BankID, оберіть свій банк та введіть свій логін і пароль:

 

 

https://www.facebook.com/plast.uzhhorod/

 

 

Джерело: https://www.facebook.com/plast.uzhhorod/

Коментарі
Додати відповідь