Ви є тут

Вагітність

Вагітність - дуже відповідальний період в житті жінки. Тому в цьому розділі ми намагаємося розкрити найбільш цікаві і потрібні теми для майбутніх батьків. Правильне харчування під час вагітності, правильна косметика і хороший настрій - все це складові успішного народження дитини. Якщо вас цікавить якесь питання про вагітність - можете задати його нам і наші експерти спробують допомогти вам. 

Чекаєте дитину? Як сповістити про це весело та оригінально…

23/10/2020

Чи пам'ятаєте, як ви повідомили про вагітність своїм коханим?

Як ви хвилювалися, шукаючи спосіб як найкраще про це розповісти партнерові, затим батькам?

А потім щасливо на весь світ оголосити, що невдовзі станете мамою і татом?

Читати далі
  • 0

6 найбільш небезпечних косметичних засобів, яких варто уникати при вагітності

28/01/2018

Ми живемо в світі хімічних речовин: користуємося косметикою і засобами особистої гігієни. І все частіше ці засоби   - абсолютні продукти хімічного виробництва. Те, що відносно нешкідливо для невагітних і негодуючих жінок, може стати значною загрозою для ще не народженого малюка.

Читати далі
  • 0

Коли ставати на облік по вагітності?

29/11/2017

Термін передбачуваної менструації вже минув, а тест на вагітність підтвердив радісну новину - ви чекаєте малюка. Тепер ви належите не тільки собі, але і майбутній дитині, про яку необхідно почати піклуватися вже зараз. 

Читати далі
  • 25

Як обрати ім'я дитині? Практичні поради

31/03/2015

Перед батьками ще до народження малюка постає складне питання у виборі імені для нової людини. До вирішення цієї проблеми слід підходити серйозно, оскільки невдало підібране ім'я може ускладнити дитині життя, а до 18 років дитина не зможе його змінити.

Читати далі
  • 0

Вагітність за тижнями

26/02/2015

У таблиці відображено так званий гестаційний період (тобто не з моменту зачаття, а з моменту початку менструального циклу, який увінчався вагітністю). Слід пам'ятати також, що оскільки тривалість циклу у жінок різна і коливається зазвичай від 24 до 36 днів.

Читати далі
  • 0

З життя європейців: ведення вагітності та пологів у Німеччині

06/06/2014

Як живуть люди у Європейському Союзі? Яким є їхнє повсякденне життя, життя "на дотик"? Якими є звичні практики їхнього щоденного існування? Що дали їм реформи, які Україна ще має зробити? Що в них краще, а що гірше, ніж у нас?

Читати далі
  • 0

20 порад майбутньому татові

27/03/2013

На теренах Інтернету можна знайти дуже багато інформації стосовно того, як поводитися чоловікові з вагітною дружиною, як брати на себе роль батька, як допомагати дружині доглядати немовля.

Читати далі
  • 4

Косметика, якою не варто користуватися під час вагітності

15/10/2012

Вагітним потрібно з особливою ретельністю підбирати косметичні засоби. Від більшості звичних продуктів і зовсім варто відмовитися. Вони можуть бути дуже небезпечні для майбутнього малюка. Не піддавайте себе ризику, дізнайтеся про те, якою косметикою не можна користуватися під час вагітності.

Читати далі
  • 0

Як бути здоровою та щасливою 9 чарівних місяців

02/10/2012

Настав твій «зірковий» та довгоочікуваний час – ти завагітніла! Після першої ейфорії від усвідомлення того, що через деякий час ти даси життя своїй дитині, час задуматись про те, як зробити ці 9 місяців незабутніми та щасливими. Я зберегти здоров’я та виносити здорового малюка?

Читати далі
  • 0

Сторінки