Ви є тут

Дитина

Все для наших чудових дітей. Пісні, віршики і дитячий садок, дитячий відпочинок взимку та влітку-все знайдеться в цьому розділі. Також важлива інформація для батьків-про навчання, здоровя і розвиток дитини.

Літні дитячі табори в Україні

23/04/2012

У статті наведені можливості для літнього відпочинку дітей в Україні за областями.

До ваших послуг також зручний пошук дитячих таборів на морі, у Карпатах, по Україні, за кордоном та каталог таборів і дитячих турів за допомогою сервісу на нашому сайті:

Читати далі
  • 30

Літні розваги для дітей - 60 незвичайних ідей дитячого дозвілля

05/04/2020

Літо у розпалі й можна можна робити стільки цікавих і веселих речей: їсти морозиво донесхочу, купатись у річці до зморщеної шкіри, гасати на велосипеді цілий день, гуляти з друзями з ранку до вечора.

Читати далі
  • 0

Перемо дитячий одяг правильно або вибір пральної машини

27/08/2019

Народження малюка вносить корективи абсолютно в усі сфери родинного побуту: буденні справи потребують набагато більшої уваги, а питання чистоти дитячого одягу стає чи не найважливішим. Адже від якості прання речей малюка залежить його здоров’я та гарне самопочуття.

Читати далі
  • 0

Більше комфорту для родини разом з коляскою-тростиною

04/04/2019

Коляска-тростина ідеально підходить для дітей, які тільки-тільки встали на ноги, але швидко втомлюються від піших прогулянок. Легка, маневрена і компактна вона оптимально підходить для міського середовища проживання.

Читати далі
  • 0

Правила перевезення дітей в автомобілях у Європі

03/12/2018

На жаль, в Україні гостро відчувається проблема з дисципліною при перевезенні дітей в автотранспорті, тож, виїжджаючи в Європу, зверніть увагу на суворі вимоги до подорожей з малюками, щоб не потрапити у неприємні ситуації.

Читати далі
  • 0

Рухливі ігри на вулиці

20/06/2018

Чудова погода дозволяє гуляти хоч цілий день, однак хочеться, щоб дитяче дозвілля було активним та цікавим водночас. Пропонуємо підбірку ігор, що допоможуть захопити дітей.

Читати далі
  • 14

Літній відпочинок для дітей у Закарпатті

06/05/2018

У статті наведені можливості для літнього відпочинку дітей в Закарпатті.

До ваших послуг також зручний пошук дитячих таборів на морі, у Карпатах, по Україні, за кордоном та каталог таборів і дитячих турів за допомогою сервісу на нашому сайті: 

Читати далі
  • 3

Облаштовуємо дитячу кімнату за системою Монтессорі: 5 простих кроків

22/12/2017

«Допоможи мені зробити це самому» - один з головних девізів педагогіки Монтесорі. Розбираємося, як за допомогою правильної організації простору в кімнаті дитини допомогти їй стати більш самостійною, а значить, більш впевненою у своїх силах.

Читати далі
  • 1

Навчальна книга для дошкільнят

14/08/2017

Ваша дитина без перерви засипає питаннями? Ви чуєте “Чому?” більше двадцяти разів в день? Це прекрасно! Адже маленькі “чомучки” потребують нових знань та повсюди їх шукають.

Читати далі
  • 0

Сторінки