Ви є тут

Дозвілля і відпочинок

Літні дитячі табори в Україні

23/04/2012

У статті наведені можливості для літнього відпочинку дітей в Україні за областями.

До ваших послуг також зручний пошук дитячих таборів на морі, у Карпатах, по Україні, за кордоном та каталог таборів і дитячих турів за допомогою сервісу на нашому сайті:

Читати далі
  • 30

5 критеріїв, якими варто керуватись при виборі дитячої настільної гри

24/09/2021

У офлайн-магазині вибрати настільну гру дуже легко. По-перше, можна оглянути коробку, оцінити якість друку та яскравість оформлення. По-друге, є можливість поспілкуватися з консультантом, який знається на дитячих розвагах. Він зробить усе можливе, щоб надати якісну інформаційну підтримку. 

Читати далі
  • 0

Подорож машиною: Як розважити дітей в дорозі?

20/07/2020

Поки я не мала дітей, поїздка у відпустку була найкращою частиною літа. Ми сідали в машину і прямували до моря та італійського морозива: в машині лунали наші улюблені пісні, на зупинках ми пили каву на терасах АЗС і сама відпустка починалася з подорожі на авто.

Читати далі
  • 0

Літні розваги для дітей - 60 незвичайних ідей дитячого дозвілля

05/04/2020

Літо у розпалі й можна можна робити стільки цікавих і веселих речей: їсти морозиво донесхочу, купатись у річці до зморщеної шкіри, гасати на велосипеді цілий день, гуляти з друзями з ранку до вечора.

Читати далі
  • 0

Lego — конструктор для будь-якого віку

23/10/2019

Лего — найпопулярніший конструктор у світі, який обожнюють і діти, і дорослі. Виробнику вдалося охопити широку аудиторію завдяки оригінальному стилю, високій якості деталей, відомим персонажам та сюжетам.

Читати далі
  • 0

Як розважитися з дітьми взимку - вуличні ігри та забави

12/01/2019

Якщо ви (або ваші діти) не вмієте кататися на ковзанах і не любите лижний спорт, це зовсім не означає, що зиму треба проводити біля телевізора і комп'ютера. Існує безліч зимових розваг, для яких абсолютно не важлива фізична форма та вік. Спробуємо скласти короткий список

Читати далі
  • 1

Рухливі ігри на вулиці

20/06/2018

Чудова погода дозволяє гуляти хоч цілий день, однак хочеться, щоб дитяче дозвілля було активним та цікавим водночас. Пропонуємо підбірку ігор, що допоможуть захопити дітей.

Читати далі
  • 16

Літній відпочинок для дітей у Закарпатті

06/05/2018

У статті наведені можливості для літнього відпочинку дітей в Закарпатті.

До ваших послуг також зручний пошук дитячих таборів на морі, у Карпатах, по Україні, за кордоном та каталог таборів і дитячих турів за допомогою сервісу на нашому сайті: 

Читати далі
  • 3

Як весело провести час з дитиною: 45 безкоштовних і недорогих ідей

17/03/2018

У цій статті ми зібрали 45 безкоштовних або недорогих способів весело провести час зі своєю дитиною.

1. Навчіться робити смузі з овочів і / або фруктів

2. Слухайте голосно музику і танцюйте як божевільні.

Читати далі
  • 0

Сторінки