Ви є тут

Lego — конструктор для будь-якого віку

23/10/2019

  • 0

Лего — найпопулярніший конструктор у світі, який обожнюють і діти, і дорослі. Виробнику вдалося охопити широку аудиторію завдяки оригінальному стилю, високій якості деталей, відомим персонажам та сюжетам. Цікаве серед наборів знаходять і хлопці, і дівчата, і навіть малюки, які нещодавно почали ходити. Дорослі колекціонують мініфігурки та збирають масштабні композиції на різні теми. Сьогодні купити Лего по низьким цінам можуть усі, проте важливо вибрати комплект, якому дитина точно зрадіє.

Конструктор для найменших

Один із винаходів Лего — серія Duplo, призначена для наймолодших. Це прості сюжети, доступні розумінню 1,5-2-річної дитини. Особливість серії полягає у великих деталях, які легко складати маленькими пальчиками. Вони яскраві та гіпоалергенні, не містять дрібних та гострих частин, тому конструктор цілком безпечний. Граючись, дитина може вивчати кольори, форми, букви, цифри. Найпопулярніші теми та сюжети для малечі:

  • тварини;
  • будинки;
  • транспорт.

Усі вони цікави і хлопчикав, і дівчаткам, тому вважаються універсальними. Для 4-6 років складніші набори, в яких менше фігурок, а більше деталей, які треба поєднувати. Дошкільнята впораються з деталями середнього розміру та можуть розіграти певні сценки за сюжетом набору. Для них створено казкові та лицарські замки, будинки, техніку та персонал для її обслуговування — тематика різноманітна.

Серії для школярів

Молодші школярі 7-9 років можуть долучитися до такої відомої серії, як Creator. Вона складається з наборів, які дозволяють зібрати не один, а декілька сюжетів та фігур. Тобто існує кілька способів поєднати ті самі деталі та створити з ним різні фігури. Ця серія допомагає у розвитку уяви, творчих здібностей, дозволяє дитині самостійно обирати. Крім того, варіант три в одному підходить для тих, кому одноманітні іграшки швидко набридають.

Багато наборів розроблено для хлопців та дівчат старше 10 років та підлітків. Це найбільш популярні серії:

  • Technic;
  • Architecture;
  • City.

Technic — складні фігури транспорту, машин, літаків та спецтехніки. Вони містять дрібні деталі та мають досить складну інструкцію, потребують уваги та зосередженості. Фігури, які можна створити з наборів цієї серії, реалістичні та ефектні.

Їх частини рухаються, у багатьох авто відкриваються двері, а спецтехніка може користуватися додатковим обладнанням. На прикладі конструкторних моделей можна вивчити особливості справжніх механізмів та отримати додаткові або початкові знання про світ техніки.

Architecture — серія, яка користується популярністю серед дорослих. Вона представляє моделі визначних будівель світу, архітектурних шедеврів, відомих усьому світові. Ви можете зібрати Ейфелеву вежу або Велику китайську стіну, власними руками створити Тріумфальну арку або Тадж Махал. Усі пам’ятки архітектури можуть розміститися на столі.

City — серія, яка допомагає школярам познайомитися з життям міста. Відтворюється життя звичайного містечка, у якому є пожежна станція, лікарня, поліція, залізниця та інші служби. У цих наборах багато техніки — літаки, кораблі, екскаватори, фургони та гелікоптери.

Можна зібрати арктичну станцію, відправити людей в космос, опуститися на дно океану, стати рятувальником — майже все, що існує в реальності, можливо в конструкторному світі. Не дивно, що він має прихильників від 1,5 до 99 років.

Коментарі
Додати відповідь