Ви є тут

Чому дорослі можуть навчитися від дітей

01/06/2015

  • 0

Бігати

Діти нагадують нам про те, що таке біг не заради вправ чи спорту, а заради чистої радості «о, як швидко я можу бігти!».

Нюхати квіти

Люди постійно кажуть, а Рінго Старр навіть заспівав: «Зупинись і понюхай троянди». Але ми рідко знаходимо час на це. А от діти завжди раді здути кілька кульбабок.

Уявляти

Якщо дитина уявляє, що замість підлоги зараз розпечена лава, то в її голові й очах все так і є. І ні на йоту менше. Більшість дорослих втратили цю здатність забуватися у власних мріях.

Любити тварин

Діти люблять тварин. Ви, мабуть, теж. Але коли ви востаннє читали книгу про них, ходили в зоопарк і підходили до екзотичних істот настільки близько, наскільки це можливо, щоб просто подивитися?

Малювати

Дорослі, ви здивуєтеся, але малювання - це ефективний спосіб розвіятися після довгого і напруженого робочого дня. У дітей турбот менше, але розмальовувати стіни вони завжди готові. Візьміть на замітку.


Стрибати на ліжку

Ліжко потрібна дітям для того, щоб на ньому стрибати, і тільки потім спати. Дорослим теж було б корисно іноді забувати про безпеку і вдосталь настрибатися.

Відпочивати на пляжі

Без руху лежати на пляжі - це круто і розслабляючи. Але закопуватися в пісок, будувати замки і намагатися обганяти хвилі - ще крутіше. Діти про це знають.

Не боятися жуків та комах

Дорослі думають, що жуки та інші комахи - огидні. Але насправді це унікальні створіння. Ось і діти від жуків в захваті.


Перечитувати книги

Діти обожнюють перечитувати книги не тільки по другому разу, але навіть по п'ятому і по десятому. Більше того, знаючи сюжет наперед, вони все одно щиро дивуються. От би і дорослим навчитися сприймати звичні речі так само свіжо і яскраво.

Гратися

Для дітей все життя - це одна суцільна гра. Навіть коли іграшок немає поблизу, вони знаходять якийсь предмет і тут же придумують для нього нову функцію - гральну. Дорослі таке розслаблене ставлення до речей називають легковажністю. Але колись вони самі були такими.

Радіти дню народження

На вечірці з нагоди свого дня народження дорослі, звичайно, веселяться. Але все одно ми вже не чекаємо цей день так само радісно, ​​як чекають його діти. Тому тут нам є чому у них повчитися.

Надувати мильні бульбашки

Загалом-то, тут не потрібно пояснювати, що це круто, правда?


Літати

Більшість дорослих з певним острахом сідають у літак. Але діти завжди нагадають вам про те, наскільки неймовірний цей досвід. Ви летите! В НЕБІ! ЯК ПТАХ!

Задавати питання

Постійне «чому» з вуст дитини може бути виснажливим. Але так діти дають вам зрозуміти, скільки таємниць і чудес ще приховано в цьому світі. Так чому ж небо блакитне?

Їсти морозиво

Діти знають, що таке радість від поїдання морозива, якою вона має бути насправді - з 100% зануренням в процес, не піклуючись про те, що у вас замурзані обличчя, брудний одяг і взуття.


Розважати себе

Зауважте, дітям взагалі не треба, щоб їх розважали. У них є іграшка, книга, телик, велосипед. А може і не бути всього цього, і діти все одно знайдуть, чим зайнятися.

Спілкуватися

Коли дитина їде в літній табір, йде в новий садок або школу, він насамперед заводить нових друзів. Ставши дорослішим, ми поступово втрачаємо можливість спілкуватися так само невимушено і боїмося будувати нові відносини. А даремно - беріть приклад з дітей.

Джерело: picsfab.com

Коментарі
Додати відповідь