Ви є тут

Знання

Батьківство змушує чоловіків зберігати вірність партнерці

09/10/2011

Американські вчені знайшли засіб проти чоловічих зрад. Щоб представник сильної статі зберігав вірність своїй партнерці, йому потрібно завести дітей і брати активну участь у їх вихованні. Про це повідомляє Daily Mail.

Читати далі
  • 1

Безкоштовна електронна бібліотека шкільних підручників на 2016 - 2017 н.р.

23/09/2016

Відповідно до ст.53 Конституції України, "...держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах...", відтак вільний і безоплатний доступ до будь-яких ф

Читати далі
  • 1

Яким чином Ви можете вивчити другу й навіть третю іноземну мову з дитиною?

23/11/2015

Малюки вивчають мову за рахунок того, що чують, бачать, повторюють та практикують. Отже з самого початку розмовляйте зі своїми дітьми. Розповідайте їм те, що Ви робите, що плануєте чи про що розмірковуєте, читайте їм книжки. Й не обов'язково читати їм рідною мовою.

Читати далі
  • 1

Двомовні діти: вчіть зі своєю дитиною другу мову

15/11/2015

Чому так багато родин хочуть бути білінгва? "У нашому надзвичайно глобалізованому світі батьки розуміють, що знання кількох мов безумовно буде перевагою для дітей, - говорить Ненсі Родс, директор з вивчення іноземної мови у Центрі прикладної лінгвістики, Вашингтон, округ Колумбія.

Читати далі
  • 1

Чи можна дошкільнятам вчити другу іноземну мову?

08/11/2015

Дуже довгий час вважалося, що вивчення другої іноземної мови у дошкільному віці - це марне витрачання як часу дитини, так і часу та коштів батьків. Згідно останніх досліджень, найкращий час для вивчення іноземної мови - перші три-чотири роки життя.
Читати далі
  • 0

Сторінки