Ви є тут

Родина

Як розважитися з дітьми взимку - вуличні ігри та забави

12/01/2019

Якщо ви (або ваші діти) не вмієте кататися на ковзанах і не любите лижний спорт, це зовсім не означає, що зиму треба проводити біля телевізора і комп'ютера. Існує безліч зимових розваг, для яких абсолютно не важлива фізична форма та вік. Спробуємо скласти короткий список

Читати далі
  • 1

Які подарунки не варто дарувати дітям на Новий рік: думка психолога.

26/11/2018

У сучасних дітей багато найрізноманітніших іграшок, книг, одягу, тому здивувати їх зовсім не просто. Всі хочуть, щоб подарована річ радувала і дивувала, а не лежала забутої серед непотрібних дрібничок. Як цього добитися? І які речі краще не класти під ялинку? Розбираємося з психотерапевтами.

Читати далі
  • 4

Кожна донька заслуговує ідеального тата

08/11/2018

Я щаслива, що маю тата, який завжди турбувався про родину і обожнює своїх доньок. Цей запис я присвячую усім татам та донькам. У наступних 30 пунктах я намагалась узагальнити, яким повинен бути батько, яких виховує доньку.

Читати далі
  • 1

Втома від дітей - ознака поганої матері?

13/09/2018

Найпоширеніший міф про материнство - це те, що воно завжди приносить радість. Насправді майже кожна мати, особливо багатодітна, якій потрібно всіх нагодувати, розважити, вивести погуляти, вирішити суперечку, починає мріяти про "відпустку". На жаль, у свідомості більшості така мати вважається пога

Читати далі
  • 0

Створюємо особливе свято усією родиною

28/11/2017

Наступний рік, до приходу якого ми вже готуємося, - рік Полум'яної мавпи обіцяє бути насиченим, бурхливим та багатим на можливості. Яким би він не був за прогнозами, спочатку потрібно підготуватись до його зустрічі, адже "як Новий рік зустрінеш, так його й проведеш".

Читати далі
  • 0

Отар Довженко: Все, що ти уявляєш про дитину до її народження – фігня

07/04/2016

За статистикою, сучасний працюючий тато проводить з дитиною 35 хвилин на день. Решта часу – на мамі, бабі чи няні.  Для нашого першого героя не є проблемою взяти дитину на роботу на увесь день. А його пости у соцмережах про пригоди молодшого сина часами б’ють рекорди за лайками та поширеннями.

Читати далі
  • 0

Тисяча і один гарний спосіб подружити братиків і сестричок

14/03/2016

Майже у всіх сім’ях, де є діти різної статі, час від часу виникають конфлікти, коли брат і сестра, особливо різного віку, не знаходять спільної мови, що є стресом як для самих дітей, так і для батьків, які не можуть їх примирити.

Читати далі
  • 0

Цінні поради батькам у вихованні особистості у дитині

12/03/2016

✔ Порада найголовніша - хвалимо при людях, сваримо наодинці! 

✔ Важливо пам'ятати - сваримо не дитину, а неправильні вчинки! Помилятися - це нормально. Головне - щоб малюк усвідомлював, що провина не змінить ставлення батьків до нього.

Читати далі
  • 1

Сторінки