Ви є тут

Взаємини

Кожна донька заслуговує ідеального тата

08/11/2018

Я щаслива, що маю тата, який завжди турбувався про родину і обожнює своїх доньок. Цей запис я присвячую усім татам та донькам. У наступних 30 пунктах я намагалась узагальнити, яким повинен бути батько, яких виховує доньку.

Читати далі
  • 1

Втома від дітей - ознака поганої матері?

13/09/2018

Найпоширеніший міф про материнство - це те, що воно завжди приносить радість. Насправді майже кожна мати, особливо багатодітна, якій потрібно всіх нагодувати, розважити, вивести погуляти, вирішити суперечку, починає мріяти про "відпустку". На жаль, у свідомості більшості така мати вважається пога

Читати далі
  • 0

Тисяча і один гарний спосіб подружити братиків і сестричок

14/03/2016

Майже у всіх сім’ях, де є діти різної статі, час від часу виникають конфлікти, коли брат і сестра, особливо різного віку, не знаходять спільної мови, що є стресом як для самих дітей, так і для батьків, які не можуть їх примирити.

Читати далі
  • 0

Цінні поради батькам у вихованні особистості у дитині

12/03/2016

✔ Порада найголовніша - хвалимо при людях, сваримо наодинці! 

✔ Важливо пам'ятати - сваримо не дитину, а неправильні вчинки! Помилятися - це нормально. Головне - щоб малюк усвідомлював, що провина не змінить ставлення батьків до нього.

Читати далі
  • 1

Розмовляти і ... слухати

13/03/2015

Чи існують подружні пари, які обходяться без критики на адресу один одного? Абсолютно точно, що родин, які цілодобово насолоджуються ідилією, в природі не існує.

Читати далі
  • 0

Як зберегти кохання?

23/06/2013

Молоде подружжя на межі розриву. Обоє втомилися від нескінченного з'ясування стосунків. Дивитися на них без сліз неможливо. Обом близько тридцяти, але краса й молодість ніби заархівовані й опечатані розчаруванням.

Читати далі
  • 0

Жіночий стиль виховання

23/06/2013

Мама — найголовніша людина — це беззастережна любов, безпека та комфорт. У маминих обіймах нічого не страшно. Донька повністю копіюватиме мамину поведінку та її реакції на різні життєві ситуації. А син зі своєї мами змальовуватиме еталон жіночої поведінки. 

Читати далі
  • 0

Як отримувати задоволення від ролі батьків

31/10/2012

Незважаючи на те, що наша дитина є носієм наших геномів, і більшість імпульсів отримує від батьків, вона також є носієм великої кількості новинок, які  сформувалися за дивної гри природи унікальним способом, характерним виключно для її особистості. 

Читати далі
  • 3

Сторінки