Ви є тут

Кажіть про свої бажання партнеру прямо!

07/03/2012

  • 1

Всі ми любимо подарунки, але не завжди нам дарують те, про що ми мріємо.

Привіт, дами! Думаю, що і це 8 березня не стане винятком, і деякі з вас отримають у подарунок те, що скорше подобається вашому хлопцю (чи чоловіку), ніж вам. Можливо, він не спеціально. Можливо, він навіть хотів якнайкраще. Просто не зовсім вгадав або не зовсім розуміє. Або не відчуває. Або не любить. Або взагалі він завжди робить все не так. У будь-якому випадку, науці відомі прості способи натякнути цій "тупенькій" людині, чого ж насправді бажає ваша душа.

Всі люди різні. Комусь потрібен легкий тактовний натяк. Комусь пряма підказка, чого і якого розміру. А комусь доведеться повісити триметровий плакат-нагадування, який затулить одночасно комп'ютер і телевізор. Ну, і звичайно, все залежить від ступеню розуміння і рівня відносин між вами. Адже є щасливі пари, які вміють вгадувати будь-які бажання один одного. Ти тільки подумала, а він уже зробив. У тебе раптом виникло бажання, а він уже пригорнув і поцілував. Це, напевно, вища стадія відносин. Далі йдуть пари, які відчувають один одного трохи менше, зате спілкуються між собою абсолютно щиро, діляться найпотаємнішими таємницями і т.д. І там жінка може чесно зізнатися чоловікові, що їй зовсім не подобаються троянди і взагалі це не найкраще вкладення грошей. А ось робот-пилосос з супутниковим наведенням обрадує її набагато сильніше, хоча троянди, може, і вважаються більш романтичними.

Звичайно, подібна прямота виникає не з першого дня знайомства, а даремно. Вважаю, що абсолютна щирість допомагає не тільки стати ближчими і кращими один до одного, а й здорово спрощує спільне життя. І пряме прохання подарувати конкретний пилосос ось такої марки і кольору набагато краще двадцяти тонких натяків на те, що вам вже досить плюшевих ведмедиків, від цукерок ви товстішаєте, а в дома хочеться мати щось техногенне і корисне. Скажіть голосно і тупо: «Хочу пилосос!» І все, буде вам пилосос.

Особливо всі бояться бути щирими на першій стадії знайомства, в горезвісний цукерково-букетний період. Він не даремно називається букетно-цукерковим, бо квіти і цукерки найбільш перевірений варіант, і все тільки це і дарують. І, загалом, правильно, оскільки  більшість дівчат їх прийме з радістю. А от взяти і подарувати робот-пилосос на другому побаченні зважиться не кожен чоловік, навіть якщо це 8 березня. Мало що ви подумаєте? Ще вирішите, що він бачить у вас не просто жінку, а безкоштовну домробітницю. Хоча він спеціально дарує якраз роботизований пилосос, який зробить все за вас і без вас. Але не романтично, згоден.

Найбільше ризикують отримати непотрібну "хріновину" ті дівчата, які намагаються бути загадковими, оточувати себе таємницею, говорити натяками і взагалі постійно мріяти про щось таке ... ну про це ... ну загалом, вона сама не знає, що це буде, але от саме воно і буде справжнім щастям і дивом.

- Ах! Перстень! Який ти милий! Так, він симпатичний, але все ж це не зовсім те, про що я так довго мріяла ...
- Піти поміняти на кольє?
- Ні, ну кольє ... це дорого ... і в той же час теж не зовсім те ...
- А що то?
- Ну як ти не розумієш! ..

А як він зрозуміє, якщо вона і сама поняття не має, чого хоче? Зрозуміло, що найбільше вона хоче, щоб він сам за неї все знав і вгадував. А вона тільки раділа б з усього цього і просила ще «чогось такого». Але я вже говорив, що подібні чоловіки в природі зустрічаються вкрай рідко. І зустрічаються вони як правило з жінками, які відповідають їм такою ж увагою і теж їх повністю відчувають. А ось ті, хто люблять і відчувають тільки себе, з часом залишаються одні, незважаючи навіть на свою красу.

Тому найбільш діловою порадою з приводу отримання потрібного подарунка від найближчої людини вважаю одну: прямо скажіть, чого вам хочеться. Звичайно, не в наказовому тоні, а мрійливо, ввічливо, але в той же час дохідливо. Повірте, що цим ви спростите життя не тільки собі, а й чоловікові. Але зрозуміло, ніхто вам не забороняє вірити і в чудо також. Ну раптом він крім того, що ви попросили, подарує ще й ось те ... ну таке ... ну це ... ну, загалом, ви зрозуміли ...)))

Ігор Черський, http://www.domashniy.ru

Коментарі
Зображення користувача Arwen Liv.
Arwen Liv

30/04/2015

 Мне сложно подобрать подарок – вредная я. Иногда сама себе подыскиваю и потом ссылки кидаю, что примерно дарить или что я вот это хочу и точка! Недавно заявила так про клеточку декоративную – купили))) По типу таких http://storedecor.com.ua/site/news/decorativnie_kletki.html

Додати відповідь