Ви є тут

Про нас

Вітаємо вас на сайті дбайливий батьків "Дітвора"!

Сайт створено батьками для сучасних та дбайливих батьків. У розробці, наповненні та створенні сайту приймали участь програміст, дизайнер, педіатри, лікарі, соціолог, філолог, психологи, інженер, юрист - і всіх нас об'єднує одне: ми теж батьки і чудово розуміємо проблеми та радощі батьківства та материнства.

На нашому сайті ви знайдете чимало цікавої інформації та корисних сервісів. Ви можете:

  • Проконсультуватися з експертами з питань здоров’я, освіти та виховання дітей;
  • Прочитати статті та новини на дитячу тематику;
  • Довідатись з Афіші про цікаві заходи та події, які варто відвідати сім'єю;
  • Поспілкуватись на батьківському форумі;
  • Продати, подарувати або обміняти дитячі речі у нашій віртуальній дитячій комісійці;
  • Поділитись досвідом батьківства з іншими користувачами;
  • Прийняти участь у благодійних акціях;
  • Прийняти  участь у конкурсах з цікавими призами;
  • Пропонувати теми для статей, досліджень, інтерв’ю, звертати увагу наших журналістів на актуальні проблеми, пов’язані з дітьми.

Сподіваємось, що разом з нами ви станете ще більш успішними батьками, адже наша спільна мета - виховати здорових, розумних та щасливих дітей.

Будь-яка думка має право на існування на сторінках сайту, навіть якщо вона не збігається з позицією сайту. Проте кожен користувач повинен дотримуватись Правил користування сайтом та форумом Дітвори.

Ми відкриті до співпраці, спілкування та пропозицій щодо поліпшення роботи сайту. Запрошуємо вас до активної участі у розвитку сайту та налаштовані на те, що в особі кожного користувача ресурсу знайдемо помічника. Пишіть нам: infoditvora@gmail.com.

Дітвора - це сайт, на якому дитина у центрі уваги; сайт, на якому Ваша думка має вагу.

Наші кнопки:

Код: <a href="https://ditvora.com.ua"><img alt="" src="https://ditvora.com.ua/sites/default/files/button_new_150.jpg" width="150" height="55"></a>

 

 

Код: <a href="https://ditvora.com.ua"><img alt="" src="https://ditvora.com.ua/sites/default/files/button_new_100.jpg" width="100" height="36"></a>

 

 

Наша сторінка у Facebook: 

Наша група на Однокласниках:

 

 

Error: Class 'FeedsHTTPCache' not found in feeds_cron() (line 82 of /home/ditvora/public_html/sites/all/modules/feeds/feeds.module).

Error: Class 'FeedsHTTPCache' not found in feeds_cron() (line 82 of /home/ditvora/public_html/sites/all/modules/feeds/feeds.module).