Ви є тут

Немовля

Безліч цікавої інформації для батьків, чиї дітки мають вік до року і тільки починають пізнавати наш світ. Корисні поради по догляду за новонародженими, необхідні знання для самих мам. Адже немовля таке незахищене, і дуже важливо зробити все правильно.

Без паніки - у вас народилася дитина

29/05/2015

Ви повернулися з пологового будинку не одні, ви щасливі і сповнені ентузіазму. Але якщо у вас недостатньо досвіду, ви, можливо, побоюєтеся, що не впораєтеся з доглядом за дитиною. Ви наслухалися розмов про виховання дітей, ви начиталися спеціальної літератури на цю тему, ви говорили з лікарями.

Читати далі
  • 0

Чому плаче немовля і як його заспокоїти?

03/03/2013

Отже, чому ваша дитина плаче? У новонароджених є свої поважні причини. Але навіть наймудріший батько не зможе прочитати думки свого малюка, а немовлята не вміють розмовляти, щоб пояснити причину свого невдоволення.

Читати далі
  • 0

"М'яка адаптація" немовляти: терморегуляція, купання та висаджування

04/01/2013

Як максимально комфортно познайомити щойно народженого малюка із таким незвичним для нього навколишнім світом? Що потрібно зробити батькам щоб це знайомство позитивно вплинуло на дитину? Основні аспекти цього питання розкриємо в нашій статті. Не варто нехтувати першими днями немовляти-вони дуже, дуже важливі.

Читати далі
  • 0

Ознаки прорізування зубів у малюка

12/11/2012

Ріжуться зубки у малятка? Вітаємо, це не тільки хвилюючий час і для батьків, і для дитини, але й дуже радісний. Адже появи першого зубка у малюка чекають всією сім'єю з величезним нетерпінням. А бабусі і дідусі поспішають побалувати малюка подарунками на честь першого зуба.

Читати далі
  • 0

Інтернет-торгівля грудним молоком набирає оберти

17/10/2012

Не підлягає сумніву, що найкращим продуктом харчування для немовляти є грудне молоко. Але у випадку порушення лактації дедалі більше британських та американських мам купують корисний продукт через інтернет.

Читати далі
  • 12

Ніколи не трусіть немовля!

07/09/2012

У 2003 році у Швейцарії закінчився дворічний судовий процес, у центрі якого опинився відомий альпініст Ерхард Лоретан, який обвинувачувався у ненавмисному вбивстві свого семимісячного сина.

Читати далі
  • 1

Питание кормящей мамы

18/04/2012

Сегодня мы поговорим о питании мамы во время грудного вскармливания. Сколько мечей и копий было сломано в нашей стране, сколько напуганных мам и испорченных отношений! А на самом деле вопрос о том, что кушать маме, когда она кормит ребенка, очень простой.

Читати далі
  • 11

Что такое колики и как научиться с ними жить

13/03/2012

Что такое колики?

Какие ассоциации возникают у вас при слове «колики»? Кто-то помнит постоянный плач младенца, кто-то – уставших родителей, кто-то – бессонные ночи и трудные вечера, кто-то – «народные» методы облегчения страданий ребенка, кто-то – диету кормящей матери…

Читати далі
  • 2

Педагогічне догодовування: «ой, як це непедагогічно»!

22/02/2012

«Сьогодні ходили в поліклініку на плановий огляд, оскільки синові виповнилося шість місяців. Лікар запитала, скільки грам догодовування з'їдає дитина і скільки разів на день. Я відповіла, що у дитини поки педагогічне догодовування - я даю їй по шматочку різні продукти з дорослого столу.

Читати далі
  • 14

Сторінки