Ви є тут

Немовля

Безліч цікавої інформації для батьків, чиї дітки мають вік до року і тільки починають пізнавати наш світ. Корисні поради по догляду за новонародженими, необхідні знання для самих мам. Адже немовля таке незахищене, і дуже важливо зробити все правильно.

Що таке шкала APGAR для новонароджених і хто її винайшов?

25/09/2020

Чи знали ви, що лікарі в пологовій залі дають бали немовляті відразу після народження? Можливо, ви помітили три таємничі цифри на своїй виписці з лікарні. Це воно! Якщо новонароджений пишається 10 балами, то це означає ідеальний стан.

Читати далі
  • 0

Дитячі коляски – поради для ідеального вибору

30/05/2019

Народження дитини – це неймовірна подія у житті кожної сім’ї. До неї сімейні пари готовляться на протязі всього періоду її очікування або й раніше. Немовля потребує особливої уваги, комфорту та захисту, тому вибір такої важливої речі, як дитяча коляска потребує серйозного підходу.

Читати далі
  • 0

Школа молодого татуся, або 10 способів заспокоїти немовля, котре плаче

03/07/2016

Більшість новоспечених татусів панічно бояться залишатися з малюком наодинці через страх не впоратися, коли той почне плакати. Та, на щастя, є прості способи заспокоїти дитину, які під силу навіть найнедосвідченішим :)

 

Читати далі
  • 4

Вся правда про одноразові підгузки: факти, плітки, страхи і міфи

18/04/2016

Як тільки в нашому побуті з'явилися одноразові підгузки, а сталося це вже понад півстоліття тому, це кардинально змінило батьківські звички і саме уявлення про догляд за дітьми. Сьогодні мало хто здатен собі уявити, як можна мати в домі маленьку дитину і не мати підгузків.

Читати далі
  • 0

Як стимулювати розвиток мови у дитини? 10 простих прийомів

15/04/2016

Всім батькам хочеться, щоб малюк швидше «заговорив», щоб його мова була правильною і красивою. Коли дитя розмовляє з вами, то і життя здається веселішим, різноманітнішим, і друзям приємно розповісти про перших словах і фрази, сказані малюком.

Читати далі
  • 0

Без паніки - у вас народилася дитина

29/05/2015

Ви повернулися з пологового будинку не одні, ви щасливі і сповнені ентузіазму. Але якщо у вас недостатньо досвіду, ви, можливо, побоюєтеся, що не впораєтеся з доглядом за дитиною. Ви наслухалися розмов про виховання дітей, ви начиталися спеціальної літератури на цю тему, ви говорили з лікарями.

Читати далі
  • 0

Чому плаче немовля і як його заспокоїти?

03/03/2013

Отже, чому ваша дитина плаче? У новонароджених є свої поважні причини. Але навіть наймудріший батько не зможе прочитати думки свого малюка, а немовлята не вміють розмовляти, щоб пояснити причину свого невдоволення.

Читати далі
  • 0

"М'яка адаптація" немовляти: терморегуляція, купання та висаджування

04/01/2013

Як максимально комфортно познайомити щойно народженого малюка із таким незвичним для нього навколишнім світом? Що потрібно зробити батькам щоб це знайомство позитивно вплинуло на дитину? Основні аспекти цього питання розкриємо в нашій статті. Не варто нехтувати першими днями немовляти-вони дуже, дуже важливі.

Читати далі
  • 0

Сторінки