Ви є тут

Дитячі коляски – поради для ідеального вибору

30/05/2019

  • 0

Народження дитини – це неймовірна подія у житті кожної сім’ї. До неї сімейні пари готовляться на протязі всього періоду її очікування або й раніше. Немовля потребує особливої уваги, комфорту та захисту, тому вибір такої важливої речі, як дитяча коляска потребує серйозного підходу.

 

Види колясок для малюків

Хвилюючий момент появи немовля надає особливої відповідальності при виборі коляски. Для її правильного вибору слід розглянути основні види конструкцій:

  • класична коляска-люлька;

  • трансформер;

  • модульна;

  • коляска-рюкзак;

  • прогулянкова;

  • моделі для близнюків;

  • універсальна.

Класичні моделі призначені для найменших дітей. Вони мають люльку з жорстким дном, капюшон від непогоди, неповоротні передні колеса. Її використовують для малюків до 6 місяців, коли в них скелет ще має хрящові тканини. Жорстке спальне місце допомагає правильно формуватися хребту немовля. Люлька розташована високо від землі, захищаючи дитину від непогоди та бруду. Передні колеса не повертаються що підвищує стійкість люльки. Але коли дитина почне сидіти, то в люльці їй буде некомфортно.

Коляска-трансформер підійде для малюків від народження до 3 років. В неї є достатньо змінних елементів, за допомогою яких вона легко перетворюється в літню, зимню або прогулянкову. За допомогою змінного куточку (переднього борту) модель перетворюється в люльку. За вагою трансформ ери легше колясок-люльок та складає до 15 кг. Її можна компактно скласти, в неї є конверт-вкладиш, перекидна ручка, ремні безпеки, декілька положень сидіння, підніжка та захисна сітка. Але в неї не достатньо жорстка підстава у порівнянні з люлькою. Вони трохи нижче та мають меншу прохідність.

Модульні коляски зі змінними блоками є універсальними. До них можна легко прикріпити люльку, авто крісло, сидячий візок. Їх рекомендують використовувати для повноцінних транспортних систем для дітей віком до трьох років.

Коляска-рюкзак має багатофункціональну конструкцію, яка швидко перетворюється в рюкзак для переноски дитини на спині. Ця модель розроблена для малюків від півроку і вище. Каркас рюкзака виконаний з алюмінієвого сплаву для легкості конструкції. Для пересування у громадському транспорті ця модель підходить якнайкраще.

Моделі для близнюків діляться на моделі «паровозик» та «пліч-о-пліч». Завдання таких моделей – максимальний затишок і комфорт для обох малюків одночасно.

Поради для вибору дитячої коляски

Вибираючи дитячу коляску необхідно орієнтуватися на вік малюка. Для малюка до 6 місяців важливо підібрати модель з жорстким дном та високою конструкцією для комфортного сну на свіжому повітрі. Для близнюків дитячі коляски купити краще з врахуванням місця проживання – якщо це квартира на другому та вище поверхах, то необхідно враховувати ширину ліфту. Якщо сім’я проживає у приватному будинку з широкими вхідними дверима, то краще вибрати модель «пліч-о-пліч».

Для дітей від 6 місяців важлива мобільність візка та регулювання спинки сидіння. Важливо проконтролювати як кріпиться кузов до шасі, щоб дитина не завалювалася на одну сторону. Добре, коли оббивка кузова може зніматися для прання. Для сімей з автомобілем рекомендується вибирати візки з кузовом як авто сидінням для транспортування малюка.

 
Коментарі
Додати відповідь