Ви є тут

Більше комфорту для родини разом з коляскою-тростиною

04/04/2019

  • 0

Коляска-тростина ідеально підходить для дітей, які тільки-тільки встали на ноги, але швидко втомлюються від піших прогулянок. Легка, маневрена і компактна вона оптимально підходить для міського середовища проживання. Коляска-тростина здатна істотно полегшити прогулянку мами і малюка, але для отримання максимального ефекту необхідно підібрати найбільш оптимальний варіант.

 

З чого складається коляска-тростина

Головна особливість коляски-тростина її механізм складання, що зменшує її габарити. В результаті конструкція набуває вигляду, що нагадує ціпок, тростину. Залежно від використовуваної моделі, коляска складається і розкладається за допомогою кнопки або ручної сили. Відсутність заїдання при роботі свідчить про високу якість коляски.

Не менш важливо звернути увагу на спинку конструкції. Якщо не передбачається тривалих прогулянок на вулиці, можна використовувати моделі з м'якою спинкою. В іншому випадку, необхідно використання коляски з жорсткою спинкою. Вона забезпечує надійну підтримку хребта дитини, не дозволяючи йому провисати і сприяє формуванню правильної статури.

Для тривалого використання рекомендується використання колясок, які можуть змінювати своє положення з горизонтального в вертикальне. Залежно від моделі, коляска-тростина може приймати до п'яти положень. Система регулювання реалізується у вигляді засувок або ременів. Чим більше кріплень використовується в системі, тим нижче ймовірність передчасного зносу.

Додаткова важлива деталь конструкції — колеса. Залежно від модельного ряду розрізняють:

  • триколісні;

  • чотириколісні.

Кількість коліс не впливає на стійкість коляски, але триколісні моделі відрізняються більшою маневреністю. Передні колеса повинні бути поворотними, що полегшує розворот коляски на місці. Не зайвим буде і наявність фіксатора, який продовжує термін експлуатації коліс, особливо на нерівній поверхні.

Також потрібно перевірити наявність амортизатора, щоб не турбувати сон дитини і знизити тряску при русі по бездоріжжю. Розмір коліс також важливий - чим більше їх діаметр, тим простіше долати бордюри та інші перешкоди.

Додаткові аксесуари

Для максимального комфорту, рекомендується використання деяких аксесуарів:

  • чохол на ноги — актуальний в умовах негоди, захищає ноги і взуття дитини від бруду;

  • москітна сітка і дощовик — захищають від сонця і дощу, кріпляться до козирка коляски;

  • підставка під ноги — міцно фіксує ноги, не дозволяючи їм бовтатися в повітрі.

Аксесуари можуть бути присутніми як в початковій комплектації товару, так і купуватися і змінювати окремо. Найчастіше виробники спеціально випускають лінійку товарів спеціально для своїх колясок.

 
Коментарі
Додати відповідь