Ви є тут

Обираємо автокрісло для малюка

27/07/2011

  • 1

Батьки, які купують для свого малюка автокрісло, часто задаються питанням, а яке з них найкраще і надійне? Через високу вартість батьки намагаються купити крісло, яке буде служити багато років і провозить дитину з самого народження до дванадцяти років. Але, на жаль, гарного автокрісла, яке підходило б для всіх вікових категорій дітей, ще не винайшли. Тому при виборі автокрісла потрібно звертати увагу на такі деталі:

Група автокрісла повинна відповідати вазі дитини та її віку. 

Автокрісло має відповідати останньому Європейському Стандарту Безпеки.  При цьому крісло  буде маркована значком ECE R44/03, який означає, що автокрісло пройшло всі необхідні випробування.

Малюк повинен відчувати себе зручно в автокріслі. Це своєрідна деталь пасивної безпеки, адже якщо дитині незручно, вона буде вередувати і тим самим відволікати батьків від стеження за дорогою. Тому вкрай бажано вибирати автокрісло разом з малюком.

Чим менший вік дитини, тим важливіша можливість поспати в дорозі. Тому добре, якщо автокрісло регулюється з положення для неспання в положення для сну.

Для маленьких дітей до трьох років необхідно проконтролювати наявність Y-образних ременів усередині автокрісла. Вони захистять дитину від багатьох можливих травм.

Якщо в автокрісла є власні ремені безпеки, варто звернути увагу на матеріал на прокладці у замку-пряжки, яка з'єднує ремені між ніг дитини. Прокладка повинна бути широкою і досить пружною, щоб у разі удару не завдати травми малюкові. Це особливо важливо для хлопчиків.

Автокрісло має бути зручним у використанні, легко переноситися і встановлюватися. По можливості перед придбанням приміряйте автокрісло в свій автомобіль.

Перед відвідування магазину можна ознайомитися з інформацією по креш-тестах обраного автокрісла, такі публікації розміщуються в спеціалізованих виданнях.

І, головне, не забувайте, що малюки ростуть дуже швидко. У міру дорослішання дитини потрібно два, а то й більше автокрісел. Тому купувати крісло слід в магазині, де продають всі п'ять категорій (за віком дитини). Це дозволить зменшити витрати на подальші придбання, а також широта асортименту дозволить зробити кращий вибір для малюка.

Прочитати про види та групи автокрісел можна на спеціалізованому сайті у статті "Автокресла - виды и группы"

 

Коментарі
Зображення користувача Даринка.
Даринка

30/12/2016

Автокрісла марки Chicco можна придбати в магазині Exclusivum.com RU">.

Якщо порівнювати ціни через каталог price.ua, можна ексклюзівум справді виглядає вигідніше на фоні інших.

Наприклад, автокрісло Chicco Gro RU">-Up в exclusivum коштує 2399 грн, в магазині мама и малыш 2688 грн, 2841 грн в antoshka RU">.

Автокрісло Chicco Oasys RU"> 2-3 FixPlus 3999 грн в exclusivum і 4511грн в antoshka.

Решту можна перевірити на прайс.юа

Додати відповідь