Ви є тут

Немовля в спекотне літо: як його одягати, що пити і що не можна недооцінювати?

06/07/2018

  • 0

Спека важко переноситься дорослими, але дітьми ще важче, особливо батьки маленьких дітей повинні бути особливо обережними. Ми порадимо вам, на що звернути увагу.

Незважаючи на те, що спекотна літня погода є мрією багатьох, це приносить з собою багато незручностей. Не тільки для дорослих, але і для маленьких дітей. Як допомогти маленькій дитині витримати літню спеку?

Як одягати дитину?

Суть універсальних порад щодо одягу немовлят полягає в тому, що дитина повинна мати один на один шар одягу більше у порівнянні з дорослим. У теплу літню погоду, коли термометри показують 30° С або навіть більше, достатньо одного шару одягу (наприклад, тонкий бодік).

Ідеальний матеріал бавовна, тому що це дозволяє шкірі дихати і бавовна приємна шкірі. Якщо ви хочете зробити ще кращий вибір, спробуйте органічну бавовняну білизну - це неймовірно м'який і вільний від різних небезпечних речовин матеріал (залишки пестицидів, небезпечні барвники тощо).

Навіть найменша дитина не потребує шапочки в літню спеку, коли вона знаходиться у візочку. Або обирайте легкі шапочки, призначені для літа, з тонкої тонкої бавовни.

Не забувайте про захист від сонця

Новонароджений, звичайно, не повинен бути прямим сонцем. Це означає, що потрібно тримати малюка в тіні, на візочку добре мати сонцезахисний тент або парасольку.

Скільки і що пити?

У теплу погоду також важливий режим пиття. Якщо ви вигодовуєте дитину грудним молоком, будьте готові до того, що дитина буде прикладатись досить часто, навіть кожні півгодини.

На додаток до грудного молока дитина не потребує будь-якої іншої рідини навть у найбільш гарячі дн. Якщо ви годуєте за вимогою, немовля буде мати достатньо рідини.

Діти, яких не годують груддю, доцільно забезпечувати  рідиною відповідно до рекомендацій лікаря дитини.

Подорож в авто? Якщо можливо, то краще ні

Подорожуючи автомобілем з маленькою дитиною влітку, треба бути дуже обережним. Якщо це можливо, уникайте подорожей під час максимальних температур та плануєте поїздку рано вранці чи пізно ввечері.

Ніколи, за будь-яких обставин, не залишайте дитину без нагляду в автомобілі - навіть на хвилинку. Це дуже небезпечно, температура автомобіля влітку піднімається на небезпечні показники, і навіть кілька хвилин в авто можуть мати серйозні наслідки для здоров'я дитини.

Гарна ідея підібрати автокрісло в літній період з літнім чохлом або принаймні під спинку дитини покладіть бавовняний рушник або тканину. Поверхня автомобільного сидіння майже завжди виготовляється з синтетичних матеріалів, які сприяють потінню, тому добре врахувати це.

Щоб утримувати дитину поза сонцем, придумайте сонцезахисні пристосування на склі машини. Під час тривалих подорожей необхідно робити перерви, а малюк повинен отримувати достатньо рідини.

Увага на комах!

У спеку літню погоду нас часто тривожать різні комахи. Тому потрібно потурмуватись про антимоскітні сітки на візочки,  У результаті черевики комах не повинні бути відсутніми.

Застосування репелентів до найменших малюків - не найкраща ідея, оскільки це суміш хімікатів, які проникають через тонку та ніжну шкіру дитини та можуть завдати шкоди.

Частіша гігієна

Влітку, діти частіше потіють і їх турбують пітниця та запрівання. Хоча повністю ми не уникнемо цих явищ, турбуйтеся про правильну гігієну та частіше мийте дитину, особливо в складках шкіри.

Щоденне купання може не бути необхідним, памятайте, що навіть чиста вода може висушити шкіру дитини.

Часта заміна, а також правильний вибір підгузників (найкращі з тканини) допоможуть запобігти запаренню сідничок малюка.

 

Джерело: www.najmama.aktuality.sk

 

Коментарі
Додати відповідь