Ви є тут

Здоров'я дитини

Сучасний погляд на здоров'я - книги-порадники для батьків

21/08/2021

У сучасному світі будь-яку інформацію можна знайти онлайн, але книги для нас залишаються порадниками та джерелом достовірної інформації. Адже у питаннях порад з приводу здоров’я дитини необхідно спиратися на фахівців - у першу чергу лікарів або спеціалістів різних галузей.

Читати далі
  • 0

Лікування молочних зубів в Київській області

04/06/2021

Солодощі та цукерки - улюблені ласощі дітей. Тож не дивно, що все частіше зустрічаються випадки, коли навіть у 2- і 3-річних дітей болять зуби, з'являється карієс, утворюються флюси. При цьому в такому віці складно посадити дитину в стоматологічне крісло.

Читати далі
  • 0

Що таке шкала APGAR для новонароджених і хто її винайшов?

25/09/2020

Чи знали ви, що лікарі в пологовій залі дають бали немовляті відразу після народження? Можливо, ви помітили три таємничі цифри на своїй виписці з лікарні. Це воно! Якщо новонароджений пишається 10 балами, то це означає ідеальний стан.

Читати далі
  • 0

Які вітаміни потрібні дітям?

24/01/2017

Загальновідомо, що дитячий організм для повноцінного розвитку потребує вітаміни, але які саме, в якій кількості і з яких джерел - питання цікаве і неоднозначне. Давайте розбиратися разом, що ж саме потрібно саме вашому малюку?

Читати далі
  • 0

У відпустку з дитиною: збираємо аптечку правильно

20/07/2016

Літо - час довгоочікуваних відпусток, нестримних веселощів і омріяних подорожей. Проте, збираючись у відпустку, варто подумати до можливі травми, від яких неможливо застрахуватися, та підготувати аптечку у дорогу.

Читати далі
  • 1

Сторінки