Ви є тут

9 місяців

Чекаєте дитину? Як сповістити про це весело та оригінально…

23/10/2020

Чи пам'ятаєте, як ви повідомили про вагітність своїм коханим?

Як ви хвилювалися, шукаючи спосіб як найкраще про це розповісти партнерові, затим батькам?

А потім щасливо на весь світ оголосити, що невдовзі станете мамою і татом?

Читати далі
  • 0

Як обрати ім'я дитині? Практичні поради

31/03/2015

Перед батьками ще до народження малюка постає складне питання у виборі імені для нової людини. До вирішення цієї проблеми слід підходити серйозно, оскільки невдало підібране ім'я може ускладнити дитині життя, а до 18 років дитина не зможе його змінити.

Читати далі
  • 0

20 порад майбутньому татові

27/03/2013

На теренах Інтернету можна знайти дуже багато інформації стосовно того, як поводитися чоловікові з вагітною дружиною, як брати на себе роль батька, як допомагати дружині доглядати немовля.

Читати далі
  • 4

Як бути здоровою та щасливою 9 чарівних місяців

02/10/2012

Настав твій «зірковий» та довгоочікуваний час – ти завагітніла! Після першої ейфорії від усвідомлення того, що через деякий час ти даси життя своїй дитині, час задуматись про те, як зробити ці 9 місяців незабутніми та щасливими. Я зберегти здоров’я та виносити здорового малюка?

Читати далі
  • 0

«Вагітні» забобони

22/06/2012

Не дивлячись на стрімкий розвиток знань про людину та медичних знань, вагітність і пологи все ж залишаються чудом та великим таїнством. Хоча б для майбутньої матері.  З настанням вагітності багато жінок стають забобонними - навіть ті, хто завжди тверезим мисленням.

Читати далі
  • 5

30 порад від «бувалих» вагітних

11/09/2011

Вагітність – чарівна пора, коли все перевертається з ніг на голову і постає в інших фарбах. Жінки в очікуванні дива змінюються, ними керують зовсім нові почуття: одна тільки зміна настроїв чого варта: хочу - не хочу, люблю - не люблю, а може, це – ні, краще, те. А скільки постає питань!

Читати далі
  • 4