Щоб нудота не зіпсувала поїздку

Ніщо так не псує поїздку, як нудота від захитування. Перша допомога при наявності сильного укачування і нудоти — прийом лікарських препаратів. Таблетки знімають неприємні симптоми і полегшують стан. Але вони мають низку неприємних побічних ефектів, таких як сонливість, сухість у роті, зниження зору і запор. Тому спробуйте скористатись немедикаментозними способами.
Перед від'їздом бажано добре виспатися. Симптоми можуть виникнути, якщо ви голодні — тому перед поїздкою слід перекусити, але не наїдатися. Можна взяти з собою в дорогу імбирні льодяники або шматочки лимона — кислота зменшує нудоту. Пийте холодну воду або воду з лимоном. Час від часу робіть ковток води, але не більше. Вода стане в пригоді і щоб злегка бризнути в обличчя в разі поганого самопочуття.

Займіть місце в передній частині автобуса — як відомо, хвіст розгойдується сильніше, а тому і заколисує в хвості швидше. Намагайтеся дивитися вперед. Якщо вас заколисує, не дивіться в бічне або заднє скло. Якщо швидкість пересування невисока і ви сидите обличчям по ходу руху, можна пробувати дивитися убік.

Уникайте перегріву. Не одягайтеся занадто тепло, виходьте на свіже повітря під час зупинок, закривайте вікна шторками, якщо сидите на сонячній стороні.

Тим, кого закачує в автобусі, читати під час поїздки не рекомендується — тривалий погляд в одну точку тільки погіршує ситуацію.

Коментарі
Додати відповідь