Ви є тут

Блоги

Песочно-ореховый торт и праздники.

09/02/2019

Здравствуйте дорогие друзья!  Я бы хотела размещать в этом блоге кулинарные видеорецепты с моего канала на youtube. Буду очень рада комментариям в моих видео и рецептам,которые  вы хотели бы увидеть в новых видео. 

Готовим торт из песочного теста с кремом из сгущённого молока и орехов. Обсуждаем праздники. Вспоминаем сказку "Двенадцать месяцев".

https://youtu.be/Mw6vsoqmS3Q

Читати далі
 • 53
 • 0

Не відпускайте дітей брати участь у шкільних олімпіадах!

12/11/2018

Ми всі турбуємося про своїх дітей. І часто трапляються  такі випадки, коли дитина гіперактивна але її здібності настільки велики, що не можна не відправити її на олімпіаду?

Сучасні всеукраїнські олімпіади абслютно не пристосовані для гіперактивних дітей. Наприклад, не всі можуть здавати усну частину на олімпіаді з англійської або витримати 1,5 години написання завдань з української.

Лікарі довели, що абсолютно здоровій дитині важко всидіти на місці більше 45 хвилин.

Куди ж направити енергію активних школярів?

Читати далі
 • 202
 • 0
Дівчата!! Знайшла крутий проект для школярів!!!

Дівчата!! Знайшла крутий проект для школярів!!!

06/11/2018

Друзі, запрошую всіх, у кого є діти зареєструватися на освітньому безкоштовному проекті "Відкривай Україну". http://www.vidkruvai.com.ua/register

Тут круті київські спеціалісти безкоштовно вчать дітей розробляти власні ідеї, фінансовій грамотності, дають можливість з музикантами поспілкуватися. А ще відправляють дітей на освітні подорожі до Литви, Німеччини, Польщі. До речі, до них минулого року приїздив Ілон Маск!

Читати далі
 • 237
 • 0

Camp- осінь 2018

20/09/2018

Осінні канікули можуть бути ще веселішими, аніж літні разом з Boyar Camp. Ми підготували нову програму, адже канікули - це час для розвитку та  нових відкриттів.Тиждень серед чарівної осені в горах, у затишній компанії, розваги з новими друзями та англійська нон-стоп.

Дітей чекає  6 тематичних днів:

Discover new space

, Discover yourself

, Discover your country

, Discover the world of Business

, Discover  the world of entertaimen

Читати далі
 • 404
 • 0
Майстер клас: робимо букет з цукерок

Майстер клас: робимо букет з цукерок

27/02/2018

Сьогодні я розкажу Тобі, як зробити букет із цукерок своїми руками та вразити усіх присутніх своїм незвичайним та вишуканим подарунком.

Ось тут також можливо подивитися на приклади робот, котрі я робила для одного з магазинів

https://flowers.ua/ua/buket-konfet-tsarskiy-prezent

Зацікавила ідея? Тоді поїхали далі!

Читати далі
 • 1581
 • 0

Підскажіть що робити.....

24/02/2018

В мене проблеми з місячними,з серпня (вересня)вони йдуть так: місяць їх нема потім 2рази в один місяць,потім знову нема і знову 2рази в один місяць,того місяця була задержка тиждень.....тепер вони 2дні були на 3 до обіда не було нічого,а після обіда пішла кров лиш темнувата( чорна із слизом). Що це може бути ? І ЧИ ЦЕ СЕРЙОЗНО? Чи то просто гормональний збій в організмі????

Читати далі
 • 522
 • 0

Дитячий табір Key Club Summer Camp

25/01/2018

Розташування

   Дитячий табір «Синьогора» розташований в унікальному регіоні Карпат, в заповідній зоні, на території резиденції президента «Синьогора»

     Цей край є найбільш екологічно чистим місцем у Карпатах. Тут беруть початок річки, тут недоторкані смерекові ліси, тут сонячно і тепло. Неповторний мікроклімат цього регіону створюють стики гірських хребтів. Дитячий табір  знаходиться у своєрідній чаші гір Прикарпаття і Закарпаття. Цілюща дія гірських річок і гір зміцнюють дитячий організм і створюють всі умови для оздоровлення.

Читати далі
 • 584
 • 0

Як батькам іноземцям отримати посвідку на проживання в Україні

21/04/2017

Коли іноземець або ЛБГ (особи, які не мають громадянства) вирішують проживати на території України, то вони обов'язково повинні отримати посвідку (вид на проживання). Посвідка на проживання це документ, який офіційно дає право на проживання в Україні. Посвідка ділиться на два види: постійна і тимчасова. Який вид на проживання отримати іноземець залежить тільки від підстав, які у нього. Отже, що ж потрібно враховувати перед тим, як отримати дозвіл на проживання в Україні 

Як отримати посвідку на проживання в сучасній Україні 

Читати далі
 • 1023
 • 0

Сторінки