Нові шкільні правила 2020. Переваги, можливості і недоліки.

Про більшість нововведень у системі освіти батьки дізнаються на батьківських зборах.

Як завжди, більшу цінність для батьків предтавляють інтерпретації реформ дирекцією конкретної школи, де вчиться їх дитина. Далеко не всі батьки можуть оцінити до кінця усі вигоди реформ.  .

Дуже важливими  і вистражданими, але суто технічними  є такі зміні в шкільному житті, як:  

  • скасування співбесіди / конкурсного набору  при вступі до 1 класу;
  • відмова від обов’язкової шкільної форми;
  • електронний учнівський квиток, що дає змогу визначати, де в даний час дитина заходиться;
  • мультипрофільне меню в шкільних їдальнях;
  • світловідбиваючі жилети для учнів 1-4 класів в темний час доби;
  • скасування оприлюднення оцінок як серед учнів, так і серед батьківоголошення оцінок школярів;
  • відмова від дощок пошани для відмінників

Найголовнішим цінним подарунком і дітям, і батькам є вільний вибір форми навчання.  

Це справжній подарунок для дитини, яка не орієнтована на «золоту медаль» та не хворіє синдромом «відмінника». Також цьому зрадіють ті, хто змушений пропускати уроки через самопочуття.

Величезна категорія учнів, які займаються спортом, творчістю, наукою – тобто розвивають свої skills (скіли) – навички, вміння уже з дитинства, також зрадіють можливості перейти на індивідуальну форму навчання.

Які вимоги до таких учнів і як це правильно зробити?

Для того, щоб перевести дитину на індивідуальну форму навчання, батьки подають заяву в адміністрацію школи. Для учня складається індивідуальний навчальний план. Оцінювання відбувається два рази на рік у вигляді підсумкової контрольної роботи.

Фактично, відповідальність за навчання беруть на себе батьки.

Хвилиночку, а хіба зазвичай це не так? Хтось відповідає за успішність дітей у звичайній школі? Тут давно уже відповідальність поділяють самі учні та їх батьки. Вчитель читає предмет, проводить оцінювання і т.п. формальні процедури. Але заставити дитину вчитися він не може.

Ми живемо у постіндустрійному суспільстві, де головна цінність – інтелектуальний капітал. Цей гігантський сегмент економіки потребує креативного, нестандартного мислення і діти, які отримують в звичайних школах базову освіту, відстають від світу кожний день. Кожний день, коли тисячі рутинних та низькокваліфікованих завдань усуваються автоматизацією і цифровими технологіями. Кожну годину, витрачену на зазубрювання інформації, яка їм ніколи в житті не знадобиться. Кожну хвилину, витрачену на пристосування до сірої буденності і погоні за пафосними лайками безглуздих постів у соцмережах. Кожну секунду безнадійного самоствердження у середовищі, яке не розвивається. Веь цей час ваша дитина може витратити на самовдосконалення себе і навколишнього світу. Уже в шкільному віці їй доступні досягнення і креативні рішення.

Розвивати мізки, креативність, можливості взаємодії у нових формах колективних відносин - ось що є пріоитетом сучасної освіти.
Отримати базову освіту зараз - не питання. 

ГОЛОВНЕ - правильно вибрати новий спосіб навчання. Так, вашій дитині тепер не потрібно висиджувати півдня в душних класах, залежати від випадку - попаде він/вона до "хорошого" чи "поганого" вчителя. Вам не потрібно підкорятись дивним рішенням батьківського комітету і бути вічно "винним" школі. Краще витратити все на дитину - час, кошти, зусилля, енергію. Головне - отримати знання! Не базові, як ми звикли у школі. А ті знання, що розвивають. Ті знання, які дитина зможе використати в житті.

Ваша може легко відвідувати інші навчальні заклади або навчатись дистанційно.

Можливість навчатись за інд. програмою, що нарешті легалізована в цьому році - це подарунок і для батьків і для дітей. Скористайтеся нагодою підготувати дитину до реального життя! 

Більшість батьків, звичайно, працюють і не мають змоги забезпечити дитині постійний супровід, нагляд так само, як і налагодити навчальний процес.

Для тих же, хто вчасно зрозумє усі переваги і можливості освітніх реформ, ми уже зараз пропонуємо сучасний підхід до навчання на рівні світових стандартів. 

Спробуйте Альтернативну школу "Діти індиго". Тут навчаються за експрес – методикою, що дозволяє швидко і в повному обсязі освоїти основні шкільні предмети, зберігаючи час на особистий розвиток, відпочинок, заняття творчістю, спортом.

Школа "Діти індиго" - навчання 3 рази на тиждень. Інтегровані уроки, кращі вчителі, помірна оплата, зручне розташування. Різні вікові групи. Тестові уроки для батьків і дітей 5 та 7 вересня. Реєстраціяhttps://www.facebook.com/events/454157385313156/
Тел. для довідок 0673988064

Коментарі
Додати відповідь