Ви є тут

Розважитися

Щоденні дрібниці, які піднімають нам настрій

12/04/2015

Люди - істоти загадкові, які чомусь люблять зациклюватися на негативі. Про неприємний дрібний випадок, що трапився з нами, ми можемо згадувати досить довго, кожен раз воскрешаючи його в пам'яті, а переказуючи іншим, ще й додаємо нові подробиці.

Читати далі
  • 0

Літні розваги для дітей - 60 незвичайних ідей дитячого дозвілля

05/04/2020

Літо у розпалі й можна можна робити стільки цікавих і веселих речей: їсти морозиво донесхочу, купатись у річці до зморщеної шкіри, гасати на велосипеді цілий день, гуляти з друзями з ранку до вечора.

Читати далі
  • 0

Lego — конструктор для будь-якого віку

23/10/2019

Лего — найпопулярніший конструктор у світі, який обожнюють і діти, і дорослі. Виробнику вдалося охопити широку аудиторію завдяки оригінальному стилю, високій якості деталей, відомим персонажам та сюжетам.

Читати далі
  • 0

Як розважитися з дітьми взимку - вуличні ігри та забави

12/01/2019

Якщо ви (або ваші діти) не вмієте кататися на ковзанах і не любите лижний спорт, це зовсім не означає, що зиму треба проводити біля телевізора і комп'ютера. Існує безліч зимових розваг, для яких абсолютно не важлива фізична форма та вік. Спробуємо скласти короткий список

Читати далі
  • 1

Як навчити дитину гратися наодинці

02/10/2018

Багато малят не вміють гратися наодинці і потребують уваги батьків повсякчас, просячи тих погратися разом з ними. Уміння привчити дітей гратися самостійно стане в нагоді всім батькам, а також тим, хто доглядає і виховує малят.

Читати далі
  • 0

Рухливі ігри на вулиці

20/06/2018

Чудова погода дозволяє гуляти хоч цілий день, однак хочеться, щоб дитяче дозвілля було активним та цікавим водночас. Пропонуємо підбірку ігор, що допоможуть захопити дітей.

Читати далі
  • 16

20 найкращих мультфільмів 2016 року

15/01/2017

Коли на дворі холодно і ви з малечею застрягли вдома, чудовим способом провести час є перегляд цікавих новинок кіноіндустрії. Ми підготували для вас 20 найкращих мультфільмів (та декілька фільмів) 2016 року, які ви зможете подивитись всією сім'єю. 

Читати далі
  • 0

Фільми про батьківство, що надихають

26/12/2015

Найкращий час для перегляду родинних фільмів – це свята, коли сім’я разом проводить багато часу. Для родинних вечірніх «посиденьок» ми підібрали найкращі фільми про батьків та дітей.

Читати далі
  • 0

У Токіо є ідеальний дитячий садок

05/11/2015

Дитячий садок Fuji, розташований недалеко від Токіо, можна сміливо назвати одним з кращих у всьому світі. Відсутність стін і великий простір, де можна лазити і бігати, роблять його місцем мрії дітей з усього світу.

Читати далі
  • 0

Сторінки