Ви є тут

Книги та фільми

Рідна абетка. Книжка про наше, українське,

Рідна абетка. Книжка про наше, українське,

12/11/2016

Усім шановним користувачам сайту дбайливих батьків Ditvora.com.ua хочу презентувати свою книжу. Вона називається "Рідна абетка".  Я назвала її так тому, що це дійсно українська книжка. Знаєте ж вислів, якщо хочеш зробити щось добре - зроби це сам. Ось і  я, не знайшовши тієї самої абетки, про яку я мріяла, вирішила зробити її сама.

Читати далі
  • 1118
  • 4

Моя книжка "Позитивне материнство" українською

05/02/2016

Доброго дня! Сьогодні для мене важливий день. Тому що нарешті, разом із Христиною Дзюба, ми переклали мою книжку "Позитивне материнство або Як легко та ефективно вирощувати дітей" українською. Це була велика справа, з якою мені б самій не впоратись. Але для мене це було дуже важливо, і я рада, що моя мрія здійснилася.

Найголовніше. Цю книжку можна повністю прочитати онлайн, користуючись сервісом ISSUU.

Читати далі
  • 1142
  • 0

Фільми про батьківство, що надихають

26/12/2015

Найкращий час для перегляду родинних фільмів – це свята, коли сім’я разом проводить багато часу. Для родинних вечірніх «посиденьок» ми підібрали найкращі фільми про батьків та дітей.

Читати далі
  • 0
Юлія Сирих. Я вам не принцеса. Сучасна казка українською

Юлія Сирих. Я вам не принцеса. Сучасна казка українською

21/09/2015

Століттями суспільство жорстко наказувало кожній статі грати свою роль і не висовуватися за межі встановлених правил. Якщо ти дівчинка - будь поступливою, красивою, гарною господарочкою у хаті. За це тобі дозволяється бути дурненькою і прагнути одружитися із принцем, який вирішить усі твої проблеми. Якщо ти хлопчик - будь сильним, ніколи не плач, але тобі можна бути грубим, ігнорувати почуття інших і ставитися до дівчаток як до другого сорту.

Читати далі
  • 3889
  • 0

Дитяча література Закарпаття минулого століття

19/07/2011

Дитяча література Закарпаття минулого століття яскравіє іменами Марійки Підгірянки, Степана Жупанина, Володимира Ладижця та інших чудових письменників нашого краю. Згадаємо їх у нашому короткому нарисі.

Читати далі
  • 0

Найкращі твори української дитячої літератури

19/07/2011

«Дитячі книжки можна поділити на дві основні категорії. До першої належать книжки, які я порівняв б із дзигою: покрутить дитина дзигу, та їй поспіває-прогуде одну й ту саму нехитру пісеньку, впаде на бік. І дитина про неї забуде.

Читати далі
  • 0

Найкращі дитячі книжки

01/07/2011

Усі діти люблять хороші книги, і якщо ми маємо намір розглядати роль літератури в житті наших дітей, почати слід із запитання: а що ж це таке - гарна дитяча книга?

Читати далі
  • 0