Ви є тут

У Токіо є ідеальний дитячий садок

05/11/2015

  • 0

Дитячий садок Fuji, розташований недалеко від Токіо, можна сміливо назвати одним з кращих у всьому світі. Відсутність стін і великий простір, де можна лазити і бігати, роблять його місцем мрії дітей з усього світу.

Творець цього шедевра архітектор Такахару Тезука намагався знайти універсальні речі, що подобаються абсолютно всім дітям. Не дивно, що в результаті вийшов дитячий садок, що більше нагадує розважальний майданчик, ніж навчальний заклад.


Будівля має овальну форму з великою галявиною по центру. Як тільки малюки потрапляють на дах, вони тут же починають бігати по колу.

У вихованні тут дотримуються методу Монтессорі, який ґрунтується на підтримці малюка в його природному розвитку: вважається, що треба направляти дитину, а не забороняти йому все підряд. Тут малюкам дозволено багато бігати, рухатися і навіть набивати власні синці та гулі.

Будівля будувалася навколо зростаючих дерев, і, щоб убезпечити дітей від падіння, проектувальникам довелося натягнути там спеціальні гамаки. У дітей це місце стало однією з найулюбленіших ігрових зон.

 

Умивальники сконструйовані таким чином, що дозволяють спілкуватися дітям один з одним навіть під час вмивання.

Є навіть спеціальний майданчик, де діти можуть повправлятися в лазіння по дереву.

В цьому садочку діти можуть бути на свіжому повітрі так довго, як дозволяє погода. У будівлі немає перегородок між класами, так як дітям комфортніше перебувати в оточенні фонового шуму. Якщо дитина не хоче бути присутньою на уроці, вона може вийти. Зазвичай, зробивши коло по території, вона сама повертається назад в клас.


Джерело: http://www.adme.ru/

Коментарі
Додати відповідь