Ви є тут

Люди

Принц Джордж, син принца Вільяма та Кейт: різдвяна фотосесія

17/12/2014

Герцог і герцогиня Кембриджські опублікували знімки з різдвяної фотосесії свого сина принца Джорджа. Три фотографії, на яких півторарічний малюк відображений у в'язаному светрі з яскравим візерунком, публікують британські ЗМІ.

Читати далі
  • 0

Internet Generation або Хто такі «зети»?

21/06/2014

Generation Z (інші назви: Generation M, Net Generation, та Internet Generation) — термін, що застосовується для людей, які народилися між ранніми дев'яностими та середніми двотисячними. Зазвичай, людей покоління Z вважають дітьми покоління X, рідше покоління Y.

Читати далі
  • 0

Як виховати генія - життєвий експеримент Ласло Полгара

18/08/2012

Чи відноситься талант до якостей природжених або придбаних? Угорський педагог Ласло Полгар підійшов до вирішення даної задачі дуже серйозно. У своєму дослідженні він вивчив біографії багатьох геніїв і прийшов до висновку, що їх геніальність - якість надбана.

Читати далі
  • 0

Разом, віч-на-віч із цілим світом

28/06/2012

Написати цю статтю спонукав мене лист. Лист, написаний у 1958 році легендою Голівуду Полом Ньюманом своїй майбутній дружині – акторці Джоанн Вудворд у день весілля. Вони прожили разом 50 років аж до смерті Пола у 2008 році, і їхній шлюб вважався найбільш міцним у Голівуді.

Читати далі
  • 6

Євген Брежинський: "Головне для мене у роботі – щоб діти займалися у колективі із задоволенням"

15/05/2012

Цьогоріч відомий у Закарпатті та за його межами колектив з Ужгорода «Танцювальна корпорація друзів» (ТКД) святкуватиме 35-річчя. Діти багатьох користувачів нашого сайту займаються танцями в колективі, тому ми вирішили взяти інтерв'ю у його керівника - Євгена Івановича Брежинського.

Читати далі
  • 1

Дівчина, поцілована Богом

04/05/2012

Ім'я великої акторки Одрі Хепберн відоме мільйонам людей по всьому світу. Володарка "Оскару" за фільм "Римські канікули" досі вважається однією з найвродливіших жінок планети. Чарівна Одрі Хепберн - це справжній еталон жіночності, краси і чарівності.

Читати далі
  • 1

Галина Малик: "Щоб писати для дітей, треба просто бути щасливою людиною..."

12/09/2011

На перший позір, сеґмент літератури для дітей — найуспішніший на українському книжковому ринку. Авжеж, нині у нас купують понад половину усіх дитячих книжок — українською мовою. Такого і близько немає в жодній іншій тематичній ніші.

Читати далі
  • 0