Ви є тут

Принц Джордж, син принца Вільяма та Кейт: різдвяна фотосесія

17/12/2014

  • 0

Герцог і герцогиня Кембриджські опублікували знімки з різдвяної фотосесії свого сина принца Джорджа. Три фотографії, на яких півторарічний малюк відображений у в'язаному светрі з яскравим візерунком, публікують британські ЗМІ.

Знімки були зроблені в кінці листопада на території Кенсінгтонського палацу. Третього у черзі претендента на британський престол відобразив особистий секретар його дядька, принца Гаррі, Ед Лейн Фокс. Він підробляє фотографом.

За даними BBC, принц Вільям і його дружина Кетрін опублікували ці фото в знак подяки виданням, які не стали публікувати фотографії їхнього сина, зроблені папараці. На офіційних знімках маленький принц позує у стильній темно-сірої в'язаній безрукавці з візерунком у вигляді королівських гвардійців.

Як пише Telegraph, ця модель від відомого британського дизайнера Кет Кідстон, була розпродана, але скоро знову повернеться на полиці магазинів. Після фотосесії принца Джорджа попит на неї помітно підскочив.

Наприкінці вересня стало відомо, що герцогиня Кембриджська чекає другу дитину. Днями Вільям і Кейт повернулися з триденної поїздки в США, в ході якої вони зустрілися з президентом Бараком Обамою і відвідали меморіал на місці трагедії 11 вересня 2001 року. Однак в поїздках, які заплановані на початок 2015 року, герцогиня вже не буде супроводжувати свого чоловіка через пізнього строку вагітності. Японію і Китай принц Вільям відвідає без неї.

Коментарі
Додати відповідь