Ви є тут

Закарпаття

Вакцинація дітей БЦЖ та АКДС в Ужгороді

05/03/2015

З 2014 року на Закарпатті не було закуплено жодної дози вакцини для профілактики туберкульозу.Таким чином не отримали гарантованого захисту декілька тисяч малюків, які народилися з серпня 2014 року по сьогоднішній день.

 

Читати далі
  • 0

Діти та дорослі в Ужгороді зможуть займатися айкідо у новому сучасному залі

12/09/2014

Вихованці Закарпатської обласної федерації айкідо “Сінаджо” займатимуться тепер у новому і світлому доджо, аналогів якому нема на території всієї Західної України. Про це повідомив президент Федерації Юрій Кедик на урочистому відкритті клубу «ТЕНКАН».

Простими словами «доджо» можна назвати «залом». Однак доджо – це не тільки приміщення, тобто стіни. Це, у першу чергу, місце, де кожен охочий може пройти шлях самопізнання, дисциплінуватися і осягнути айкідо.

Читати далі
  • 2225
  • 0

Тетяна Мачабелі: "Індивідуальний підхід та всебічний розвиток дитини - наш девіз"

09/05/2013

На порозі – літо, тож багато батьків задумуються про те, як організувати змістовний літній відпочинок дітей та ще й з користю для здоров’я дитини. Нещодавно знайома розповідала, що її син відвідував кілька років тому літній табір на базі навчального центру «Неємія», що в Ужгороді.

Читати далі
  • 0

Євген Брежинський: "Головне для мене у роботі – щоб діти займалися у колективі із задоволенням"

15/05/2012

Цьогоріч відомий у Закарпатті та за його межами колектив з Ужгорода «Танцювальна корпорація друзів» (ТКД) святкуватиме 35-річчя. Діти багатьох користувачів нашого сайту займаються танцями в колективі, тому ми вирішили взяти інтерв'ю у його керівника - Євгена Івановича Брежинського.

Читати далі
  • 1

Хобі, що заспокоює та приносить радість

02/03/2012

Здавалося б, часи, коли жінки намагалися власноруч виготовити одяг та різні декоративні елементи до нього,  ділилися викройками і модними журналами, давно канули в Лету. Однак, виявляється, майстринь, котрі вміють і бажають робити щось своїми руками, нині також вистачає.

Читати далі
  • 1

Різдво на Закарпатті

06/01/2012

Рік за роком життя веде свій відлік: одна пора року змінює іншу, день змінює ніч,   сонце заходить, а місяць виходить… Життя іде, не зупиняючись навіть на хвилину, щоб хоч трохи перевести подих і згадати тих, кого нема та привітати тих, що будуть…

Читати далі
  • 1

Чарівний сад дитячих мрій Валерії Замули

25/11/2011

Завжди захоплювалась людьми, які уміють малювати, уміють усю красу навколишнього світу відобразити на папері. Можливо, тому, що можу намалювати щось хіба для своєї донечки, яка не критикує маму за її невдалі спроби зобразити коня, який більше  схожий на собаку.

Читати далі
  • 2

Галина Малик: "Вік моїх читачів - від року до 102-х"

24/11/2011

Наша закарпатська дитяча письменниця Галина Малик побувала у Харкові, де зустрілася зі своїми маленькими читачами Харківській обласній дитячій бібліотеці.  Під час зустрічі відбулась презентація першої книжки для айпадів, яка вийшла в Україні, і звичайно ж, традиційних паперових видань.

Читати далі
  • 0

Сторінки