Ви є тут

Рукоділля

Бісероплетіння - улюблене заняття дітей та дорослих

22/02/2018

Бісероплетіння - вид рукоділля, за допомогою якого Ви зможете прикрасити свій одяг, речі, предмети побуту, зробити їх індивідуальними, ні на що на схожими.  Бісероплетіння – це нанизування бісеру - маленьких скляних намистин різних форм, розмірів і кольорів на нитку чи інший мате

Читати далі
  • 5

Заготовки для декупажа

29/04/2015

А вот и весна! Яркая зеленая листва и солнечные зайчики - ура, мы дождались. Теперь мир точно пробудился от глубокого затяжного сна, что и вам советуем! Все вокруг создано для того, чтобы вдохновлять вас. Осталось только приступить к делу.

Читати далі
  • 1

Хобі, що заспокоює та приносить радість

02/03/2012

Здавалося б, часи, коли жінки намагалися власноруч виготовити одяг та різні декоративні елементи до нього,  ділилися викройками і модними журналами, давно канули в Лету. Однак, виявляється, майстринь, котрі вміють і бажають робити щось своїми руками, нині також вистачає.

Читати далі
  • 1

Печворк та квілтінг

23/07/2011

Печворк - це особливий вид рукоділля, при якому з клаптиків тканини різної форми і фактури зшивається цілbq виріб. Це можуть бути як прості за формою речі - ковдри, скатертини, серветки, фіранки, так і сумки, декоративні панно і навіть одяг.

Читати далі
  • 0

Шиття та крій

23/07/2011

Чи любите ви шити? Може, це ваша пристрасть, хобі, захоплення, спосіб самовираження? Або Ви тільки починаєте і робите перші кроки? У будь-якому випадку наша підбірка гарних лінків допоможе вам створити нові шедеври своїми руками.

Читати далі
  • 0

Макраме: вузлик до вузлика

23/07/2011

Основою макраме є вузлик, який утворився від простої функціональної необхідності з'єднати дві нитки, але, поступово ускладнюючись, набув декоративного значення.

Читати далі
  • 0

Вишивка хрестиком: почнемо?

22/07/2011

Хочете навчитися вишивати? Тоді ці поради саме для вас. Перед тим як приступити до вишивання, необхідно придбати всі необхідні інструменти. При цьому інструменти повинні бути зручними. У більшості випадків робота полегшується тільки за рахунок зручних дрібниць. Тільки так вишивання принесе вам ма

Читати далі
  • 1

Скрапбукінг. Що це таке?

22/07/2011

Назва «скрапбукінг» - це похідне від двох англійських слів scrap - вирізка та book - книга. Технологія скрапбукінгу спочатку використовувалася для прикраси фотоальбомів, надання їм оригінальності, унікальності.

Читати далі
  • 2

Сторінки