Ви є тут

Бісероплетіння - улюблене заняття дітей та дорослих

22/02/2018

  • 5

Бісероплетіння - вид рукоділля, за допомогою якого Ви зможете прикрасити свій одяг, речі, предмети побуту, зробити їх індивідуальними, ні на що на схожими.  Бісероплетіння – це нанизування бісеру - маленьких скляних намистин різних форм, розмірів і кольорів на нитку чи інший матеріал.

З бісеру можна зробити все, що душі завгодно! Це можуть бути різні браслети, кольє, намиста, сережки, паски, сумочки. Також можна вишити на одязі різні малюнки, орнаменти з використанням бісеру, пайєток, намистин та інших матеріалів. Деякі умільці навіть вишивають бісером картини та ікони.

Адже це чудово, коли в тебе є речі, не схожі на інші, куплені в магазині. Ваші речі стають авторськими, дизайнерськими, набувають неповторної індивідуальності.

Ось згадати хоча б, як жінки в давнину прикрашали свої вбрання. Ні, не коштовностями, а справжнісіньким бісером.

Його і нашивали на одяг, і плели різні прикраси. На перший погляд, це так складно. Так, в цій справі потрібні посидючість і терпіння, але це заняття до снаги навіть початківцям.

А ви знаєте, що бісер може служити відмінним заспокійливим? Адже коли людина плете з бісеру, перебирання бісеру діє на нервові закінчення на пальцях рук, де знаходиться безліч біологічно активних точок, покращуючи тим самим дрібну моторику, тому заняття бісероплетінням дуже корисне дітям.

Сьогодні такі види рукоділля як бісероплетіння, вишивка бісером знову стають популярними, люди починають знову цінувати такі недорогі і прості речі, як бісер. Тим більше,  що бісер дає нам чудову можливість підкреслити індивідуальність, прикрашаючи свій одяг, і, доповнюючи свій образ прекрасною біжутерією з бісеру і намистин.

 

Сайти про бісероплетіння з уроками, схемами та майстер-класами: 

http://biserok.org/

http://bicer.ru/

http://biser.info/.

Дуже багато інформації зараз знаходиться у відкритому доступі на сервісі Youtube.

Ось наприклад канал TheHEartBeading

https://www.youtube.com/channel/UCjc3SgDsDQtw6ZKIZVrVfpA

Хоч канал англомовний, але містить уже якісні відеоуроки, заодно можна і мову підівчити:)

Ось російськомовний канал

https://www.youtube.com/playlist?list=PLXyz7GnpBxqKhG1tDRMgSrGAeUi4kMLTd

Теж дуже хороші відео, ось наприклад урок як створити 3Д-сережки

Заняття справді захопливе, і може перерости навіть у свій маленький бізнес. Багато наших майстринь продає свої речі на таких площадках як наприклад Etsy.com, ща є найбльшою площадкою для продажу хендмейду у світі

 

Коментарі
Зображення користувача Casy.
Casy

22/09/2011

краса,але на це треба час і терпіння

Зображення користувача murrr-mjaw.
murrr-mjaw

18/11/2011

ООЙ, как красиво сделан браслет на последнем фото! Спасибо огромное за ссылки, пошла изучать!

Зображення користувача Еріка.
Еріка

06/03/2012

На осінній ярмарці познайомилася із Ужгородкою Катериною, вона прдеставляла свої чудові прикраси з бісеру. Також у неї є свій маленький магазинчик http://www.korali.com.ua. Там можна знайти нескладні майстер-класи по виготовленню тієї чи іншої прикраси. Заходьте, непожалкуєте.

Зображення користувача ксюша.
ксюша

11/04/2012

дякую дуже виручили)

Зображення користувача AsterLory.
AsterLory

22/03/2019

Очень красивые работы!

Додати відповідь