Ви є тут

Купуємо одяг та взуття через Інтернет

19/08/2011

  • 0

Людина завжди прагнула зробити своє життя різноманітнішим, комфортнішим і цікавішим. Незважаючи на всі блага, запропоновані сучасною цивілізацією з усіма її науковими і технічними досягненнями, наше життя стає все напруженішим. Все більше часу йде на роботу, на дорогу, на черги в магазинах, особливо в період сезонних розпродажів. Що робити? Точно не відмовляти собі в задоволенні виглядати привабливо, модно і стильно. На допомогу нам - покупцям - приходять інтернет-магазини.

Купувати одяг через Інтернет – трохи ризиковане заняття, але деякі люди вже давно так купують собі речі. Є багато сайтів, які пропонують придбати брендові дрібнички з хорошими знижками. Можна зробити замовлення і попросити привезти кілька розмірів вподобаного товару, щоб вибрати той, який краще сяде по фігурі. Якщо ж вам ні одна річ не підійде або не сподобається, то у вас є можливість відразу повернути її кур'єру. У цьому випадку вам доведеться тільки сплатити доставку.

Що стосується якості речі, то багато продавців навмисно обробляють фотографії моделей одягу в програмі PhotoShop, щоб речі виглядали яскравіше і привабливіше. Тому, коли річ привозять клієнтці, вона нерідко розчаровується і, як правило, вигукує щось на кшталт: «А на сайті на фотографії ця річ виглядала інакше!».

Тут справа в тому, що річ треба побачити, помацати, поміряти, подивитися на вказаний на етикетці склад і назву виробника. Ні, справжні любительки шопінгу воліють особисто відвідувати магазини і вибирати речі «вручну», а не онлайн. Інша справа, якщо ви купуєте вже у перевіреного часом продавця і знаєте, що якості одягу і справжності фірми можна довіряти.

Найбільша проблема при купівлі одягу в інтернет-магазині - це вгадати з розміром. Тому добре вивчіть таблицю розмірів, а також можна порадити обов'язково зв'язатися з менеджером магазину і дізнатися, чи правильно ви вибрали розмір. Невідповідності бувають значними, особливо це важливо при покупці взуття. Також бажано уточнити склад матеріалу, з якого пошитий одяг. Ціна на синтетичні тканини буде нижчою, ніж на натуральні.

З власного досвіду знаю, наприклад, що на відомих німецьких сайтах розмір за таблицею зазвичай співпадає з моїм розміром, визначеним за таблицею сайту. А на деяких сайтах є певна плутанина з розмірами українськими та європейськими. Читайте відгуки - там клієнти магазину напишуть не тільки про якість товару, але й про відповідність розмірам, країну-виробника тощо.  Ось відгук, до прикладу, про блузку: «…заказывала цвет красный-чёрный , красный не соответствует своему цвету, более бледный. Размер подошёл в пору, на русский 46 заказала 36-38».

Купувати взуття через Інтернет набагато складніше, але теж цілком реально. На багатьох сайтах вказується не тільки розмір взуття, але і повнота ноги, підйом і висота каблука. Також можна замовити кілька пар взуття різних розмірів і приміряти їх удома в спокійній обстановці.

Звичайно, зручно, не виходячи з дому, замовити собі одяг, але майте на увазі вищезгадані моменти а також те, що повренути речі, що не підійшли, займає додатковий час. Отож перед тим, як замовляти речі, читайте уважно умови покупок у даному інтернет-магазині, умови оплати та повернення товару.

Бажаємо вам тільки приємних вражень від шопінгу в Інтернет!

Маріанна Пайда

Коментарі
Додати відповідь