Ви є тут

Поради

10 вчинків доброзичливців, які дуже дратують більшість мам

11/08/2016

Мабуть, у ситуаціях, про які зараз піде мова, хоча б раз опинялася кожна мама. Невже наявність дітей робить вас потенційним співрозмовником, учнем і "жертвою", до котрої обов'язково слід звернутися на вулиці з порадою, повчанням або розповідями про свій життєвий досвід?

 

Читати далі
  • 0

Як не дозволити маніпулювати собою: прості правила та прийоми

18/11/2015

Маніпулятори спритно вселяють нам почуття провини, шантажують, погрожують, лестять. Ми виконуємо їх побажання чи накази на шкоду собі, ніби втративши волю. Такі ігри інколи тривають роками, отруюючи життя.

Читати далі
  • 0

Відпочиваємо з дитиною на морі: корисні поради

15/06/2015

Якщо ви вирішили відпочивати улітку на морі з дітьми, потрібно врахувати та продумати безліч важливих моментів. Наші поради допоможуть вам організувати сімейний відпочинок так, щоб він пройшов з користю для вас та ваших дітей.

 

Читати далі
  • 3

Спокійно! Тільки без паніки або Як поводитися у кризових ситуаціях

08/03/2015

Страх невідомий тільки дурням. Боятися смерті і втрати близької людини, темряви і швидкості, висоти і глибини — цілком природно. Природа страху стала предметом досліджень медиків, психіатрів і психологів.

Читати далі
  • 0

Купуємо одяг та взуття через Інтернет

19/08/2011

Людина завжди прагнула зробити своє життя різноманітнішим, комфортнішим і цікавішим. Незважаючи на всі блага, запропоновані сучасною цивілізацією з усіма її науковими і технічними досягненнями, наше життя стає все напруженішим.

Читати далі
  • 0

Правила покупок побутової техніки у інтернет-магазинах

19/08/2011

Перше, що потрібно зробити, перш ніж робити покупки через який-небудь інтернет-сайт - це зайти в розділ «про компанію» і перевірити наявність повних реквізитів юридичної особи із зазначенням усіх реквізитів, а також телефонів і адрес.

Читати далі
  • 0

Як правильно купувати в інтернет-магазинах

19/08/2011

Ще декілька років тому мало хто замислювався над тим, де краще здійснювати покупки - після роботи всі йшли по супермаркетах  та магазинах. А ось тепер ми замислюємося, чи не краще купувати, сидячи вдома, з чашкою кави, у рідного монітора, а не бігати в негоду по місту, вишукуючи товар дешевше.

Читати далі
  • 3