Ви є тут

Дитяче дозвілля

Літні розваги для дітей - 60 незвичайних ідей дитячого дозвілля

05/04/2020

Літо у розпалі й можна можна робити стільки цікавих і веселих речей: їсти морозиво донесхочу, купатись у річці до зморщеної шкіри, гасати на велосипеді цілий день, гуляти з друзями з ранку до вечора.

Читати далі
  • 0

Lego — конструктор для будь-якого віку

23/10/2019

Лего — найпопулярніший конструктор у світі, який обожнюють і діти, і дорослі. Виробнику вдалося охопити широку аудиторію завдяки оригінальному стилю, високій якості деталей, відомим персонажам та сюжетам.

Читати далі
  • 0

Як обрати дитячу книжку: рекомендації експертів

09/09/2019

Наталія Коваль, керівниця відділу маркетингу видавництва "Ранок" у Харкові каже, проблема часто полягає у тому, що вибір дорослих покупців часто-густо разюче відрізняється від того, що справді треба дитині, залежно від її віку. 

Читати далі
  • 0

Як розважитися з дітьми взимку - вуличні ігри та забави

12/01/2019

Якщо ви (або ваші діти) не вмієте кататися на ковзанах і не любите лижний спорт, це зовсім не означає, що зиму треба проводити біля телевізора і комп'ютера. Існує безліч зимових розваг, для яких абсолютно не важлива фізична форма та вік. Спробуємо скласти короткий список

Читати далі
  • 1

Рухливі ігри на вулиці

20/06/2018

Чудова погода дозволяє гуляти хоч цілий день, однак хочеться, щоб дитяче дозвілля було активним та цікавим водночас. Пропонуємо підбірку ігор, що допоможуть захопити дітей.

Читати далі
  • 13

Як весело провести час з дитиною: 45 безкоштовних і недорогих ідей

17/03/2018

У цій статті ми зібрали 45 безкоштовних або недорогих способів весело провести час зі своєю дитиною.

1. Навчіться робити смузі з овочів і / або фруктів

2. Слухайте голосно музику і танцюйте як божевільні.

Читати далі
  • 0

Як навчити дитину плавати: практичні поради для батьків

07/07/2017

Під час спекотних літніх місяців корисним для дитячого здоров’я є проведення часу біля водойм. Проте дуже важливо, щоб перебування у воді було максимально безпечним, тож слід навчити дітей плавати відповідно до віку та індивідуальних особливостей розвитку.

Читати далі
  • 0

Соцільні мережі: як зробити користування ними безпечним для дитини

06/02/2017

Зараз більшість підлітків не уявляють свого життя без соцмереж. Фотографії, тематичні обговорення і групи, "лайки" - це така ж частина їх повсякденного життя, як і прогулянка після школи. Про те, на скільки безпечним є таке захоплення, більшість з них не замислюється.

Читати далі
  • 0

20 найкращих мультфільмів 2016 року

15/01/2017

Коли на дворі холодно і ви з малечею застрягли вдома, чудовим способом провести час є перегляд цікавих новинок кіноіндустрії. Ми підготували для вас 20 найкращих мультфільмів (та декілька фільмів) 2016 року, які ви зможете подивитись всією сім'єю. 

Читати далі
  • 0

Підбірка дитячих віршиків до зимових свят

15/12/2016

Загальновідомо, що вивчення віршиків розвиває дитячу пам'ять, розширює словниковий запас та cприяє розвитку відчуття такту і ритму у малюків. 

Цьогоріч до зимових Новорічно-різдвяних свят ми підібрали для Вас тільки найкращі!

Читати далі
  • 3

Сторінки