Ви є тут

Підлітковий вік

Як батькам реагувати на брехню підлітка

15/03/2017

«Мій шістнадцятирічний син постійно бреше мені, – скаржиться одна мама. – Він бреше про домашнє завдання, про те, що їв на обід, почистив зуби. Він так само прибріхує, щоби показати себе з кращого боку.

Читати далі
  • 0

Соцільні мережі: як зробити користування ними безпечним для дитини

06/02/2017

Зараз більшість підлітків не уявляють свого життя без соцмереж. Фотографії, тематичні обговорення і групи, "лайки" - це така ж частина їх повсякденного життя, як і прогулянка після школи. Про те, на скільки безпечним є таке захоплення, більшість з них не замислюється.

Читати далі
  • 0

Експерт: українські діти мають більше обов'язків, ніж прав

01/06/2013

Як захиститися від агресивних однолітків, порозумітися з батьками та вчителями, як підготуватися до першого сексу і що робити, коли тобі 15, а тебе ніхто не розуміє - з такими питаннями українські діти найчастіше звертаються на анонімну телефонну лінію.

Читати далі
  • 0

Сучасні діти дорослішають раніше

09/04/2013

Сучасні діти та підлітки мають у середньому вищий ріст та масу тіла, ніж їхні ровесники кілька десятиліть тому. До того ж акселерація виявляється не тільки у більш швидких темпах збільшення росту та маси тіла дітей, але й у ранньому статевому дозріванні.

Читати далі
  • 0

Щоб кишенькові гроші не нашкодили підлітку

01/10/2011

Ви даєте кишенькові гроші своїй дитині шкільного віку? Якщо так, ви напевно уявляєте собі весь спектр соціальних колізій, в які ви втягуєте таким чином сина чи дочку. У школі є мерзотники, що відбирають гроші у тих, хто молодший і слабший? Будьте впевнені, ваша дитина з ними зіткнеться і пройде т

Читати далі
  • 0

Дослідники з'ясували, якою підлітки бачать ідеальну маму

23/09/2011

Підлітки чекають від своєї мами любові та підтримки в усьому
Опитування, проведене серед американських підлітків, показав, чого вони очікують від своїх матерів і якими хочуть бачити найважливіших жінок у своєму житті.

Читати далі
  • 1

Як стати ідеальним батьком підлітка?

23/09/2011

Життя в сім'ї з підлітком схоже на парний танець зі зміною ролей. Ви виступаєте то в ролі ведучого, то в ролі того, кого ведуть; то в ролі авторитету, то в ролі "чайника", нічого не розуміючого в сучасній молодіжній субкультурі.

Читати далі
  • 3