Ви є тут

Дослідники з'ясували, якою підлітки бачать ідеальну маму

23/09/2011

  • 1

Підлітки чекають від своєї мами любові та підтримки в усьому
Опитування, проведене серед американських підлітків, показав, чого вони очікують від своїх матерів і якими хочуть бачити найважливіших жінок у своєму житті.
Згідно з опитуванням, тінейджери хочуть, щоб їх матері дбали про них і розуміли їх, незалежно від того, які вчинки вони роблять. «Ідеальна мама - це мама, з якою завжди можна поговорити, але яка поважає твоє особисте життя. Вона повинна бути чесною і завжди допомагати у всьому », - відповіла одна з 15-річних респонденток.
Підлітковий період - це дуже важкий час як для батьків, так і для дітей. Підлітки, усвідомлюючи, що їх поведінка часто залишає бажати кращого, сподіваються на те, що їх мати зможе зрозуміти їх, поставити себе на їхнє місце в будь-якій ситуації, і, найголовніше, продовжувати любити їх, що б вони не накоїли.
Крім звичайних материнських обов'язків, мама, на думку підлітків, повинна вміти добре проводити час зі своїми дітьми. Хоча основним завданням матері є догляд за членами сім'ї, тінейджери вважають їх важливими і авторитетними людьми у своєму житті, і зовсім не проти проводити з ними час, як з друзями.
«Більшість підлітків, які прийняли участь в опитуванні, цінують у своїх матерях приблизно одні й ті ж якості: здатність зрозуміти і пробачити в будь-якій ситуації, вміння дати правильну пораду і при цьому поважати особистий вибір підлітка, бажання бути другом своєму синові або доньці і безмежна любов. Безумовно, мати грає найважливішу роль в житті дитини, і саме вона допомагає йому приймати основні рішення, пов'язані з майбутнім », - підсумовують дослідники.

Коментарі
Зображення користувача Мілана.
Мілана

10/12/2018

Мені дуже допомогла ця стаття, бо ж справді наші мами для нас найдорожче!

Додати відповідь