Ви є тут

Тато, мама і я

Щоденні дрібниці, які піднімають нам настрій

12/04/2015

Люди - істоти загадкові, які чомусь люблять зациклюватися на негативі. Про неприємний дрібний випадок, що трапився з нами, ми можемо згадувати досить довго, кожен раз воскрешаючи його в пам'яті, а переказуючи іншим, ще й додаємо нові подробиці.

Читати далі
  • 0

П’ять речей, які сучасні батьки роблять правильно!

20/01/2021

Пам'ятаєте, що вас найбільше турбувало в дитинстві? Можливо, постійні війни з батьками, які наказували вам, що робити і «не збиралися з вами нічого обговорювати»? І цей досвід ви точно не хочете застосовувати стосовно власних дітей?

Читати далі
  • 0

Новий тренд у вихованні захистить вас від почуття невдачі, вважає Агнес Лабе

20/06/2020

Коли дитина не вписується в загальні норми, вона іноді завдає батькам головної болю. Не дивно, що такі бітькаи з часом починають відчувати, що зазнали невдачі в батьківській ролі. Це відчуття непродуктивне і непотрібне.

Читати далі
  • 0

Втома від дітей - ознака поганої матері?

13/09/2018

Найпоширеніший міф про материнство - це те, що воно завжди приносить радість. Насправді майже кожна мати, особливо багатодітна, якій потрібно всіх нагодувати, розважити, вивести погуляти, вирішити суперечку, починає мріяти про "відпустку". На жаль, у свідомості більшості така мати вважається пога

Читати далі
  • 0

Секрети фотографування дітей

25/12/2015

Наш малюк росте так швидко і так хочеться запам’ятати кожен рух дитини, кожну посмішку маляти! Це неможливо, але зберегти для майбутнього деякі миті життя нашої дитини ми можемо за допомогою фотоапарата.

Читати далі
  • 0

Незручні дитячі питання

01/06/2015

Діти вміють своїми запитаннями спантеличити як ніхто, і коло тем юних "чомусиків" не обмежується одвічним "чому люди не літають, як птахи".

Читати далі
  • 4

Міжнародний день дурня

31/03/2015

Звичай обманювати 1 квітня існує в багатьох країнах світу. І хоча цей день не внесено в жоден календар знаменних дат, його цілком можна вважати міжнародним.

Читати далі
  • 2

Правила працюючої мами від французької письменниці

09/07/2014

Автор бестселера «Французькі діти не плюються їжею» Памела Друкерман довела, що впоратися з більшістю батьківських кошмарів відмінно допомагають французькі методи виховання. Форбс опублікував ексклюзивні поради від успішної письменниці і мами трьох дітей.

Читати далі
  • 0

Жіночий стиль виховання

23/06/2013

Мама — найголовніша людина — це беззастережна любов, безпека та комфорт. У маминих обіймах нічого не страшно. Донька повністю копіюватиме мамину поведінку та її реакції на різні життєві ситуації. А син зі своєї мами змальовуватиме еталон жіночої поведінки. 

Читати далі
  • 0

Сторінки