Ви є тут

Свята

Які подарунки не варто дарувати дітям на Новий рік: думка психолога.

26/11/2018

У сучасних дітей багато найрізноманітніших іграшок, книг, одягу, тому здивувати їх зовсім не просто. Всі хочуть, щоб подарована річ радувала і дивувала, а не лежала забутої серед непотрібних дрібничок. Як цього добитися? І які речі краще не класти під ялинку? Розбираємося з психотерапевтами.

Читати далі
  • 4

Створюємо особливе свято усією родиною

28/11/2017

Наступний рік, до приходу якого ми вже готуємося, - рік Полум'яної мавпи обіцяє бути насиченим, бурхливим та багатим на можливості. Яким би він не був за прогнозами, спочатку потрібно підготуватись до його зустрічі, адже "як Новий рік зустрінеш, так його й проведеш".

Читати далі
  • 0

Добірка найкращих українських колядок

05/01/2017

Свято Різдва Христового уже майже на порозі, тож ми пропонуємо вам добірку найпопулярніших українських колядок.

Добрий вечір тобі 

Добрий вечір тобі, пане господарю, радуйся, 
Ой, радуйся, земле, Син Божий народився. 

Читати далі
  • 0

Влаштувати дитяче свято самостійно? Це легко!

12/01/2016

Приводів для святкування з дитиною багато: це і день народження, і новий рік та Різдво, і заохочення за гарні оцінки, і просто зустріч друзів. Багато сучасних батьків вважають, що організацію свята для малечі найлегше доручити спеціалізованим компаніям.

Читати далі
  • 0

Новорічні вірші та загадки

15/12/2015

Невелика підбірка новорічних віршиків для дітей. Можливо використати на новорічному святі в дитячому садку або в школі. Або навіть вивчити і порадувати бабусю з дідусем:). Вірші різні - від авторів-початківців до класиків української літератури. Та і персонажі різні:

Читати далі
  • 1

Міжнародний день дурня

31/03/2015

Звичай обманювати 1 квітня існує в багатьох країнах світу. І хоча цей день не внесено в жоден календар знаменних дат, його цілком можна вважати міжнародним.

Читати далі
  • 2

Готуємося до Великодня: святковий декор

20/03/2015

У ці березневі дні, коли так гарно пригріває сонечко і прокидається природа, ми з нетерпінням чекаємо світле і радісне свято Великодня. У цей день господині здавна прикрашали свій будинок квітами, віночками, вишитими рушниками та розписували писанки. Ця традиція збереглася і до наших днів.

Читати далі
  • 4

Сторінки