Ви є тут

Порадитися

Як батькам реагувати на брехню підлітка

15/03/2017

«Мій шістнадцятирічний син постійно бреше мені, – скаржиться одна мама. – Він бреше про домашнє завдання, про те, що їв на обід, почистив зуби. Він так само прибріхує, щоби показати себе з кращого боку.

Читати далі
  • 0

Соцільні мережі: як зробити користування ними безпечним для дитини

06/02/2017

Зараз більшість підлітків не уявляють свого життя без соцмереж. Фотографії, тематичні обговорення і групи, "лайки" - це така ж частина їх повсякденного життя, як і прогулянка після школи. Про те, на скільки безпечним є таке захоплення, більшість з них не замислюється.

Читати далі
  • 0

Які вітаміни потрібні дітям?

24/01/2017

Загальновідомо, що дитячий організм для повноцінного розвитку потребує вітаміни, але які саме, в якій кількості і з яких джерел - питання цікаве і неоднозначне. Давайте розбиратися разом, що ж саме потрібно саме вашому малюку?

Читати далі
  • 0

Режим дня школяра як запорука успішного і здорового навчання

09/09/2016

Дотримання сталого режиму дня має дуже важливе значення в повсякденному житті школяра. Режим дисциплінує, допомагає бути зібраним. Особливо це актуально для першокласників, так як допомагає дітям звикати до нового життя і правильно поєднувати відпочинок і навчання.

Читати далі
  • 5

Збираємося в садочок, або як зробити, щоб адаптація до дитсадка пройшла легко?

31/08/2016

Наскільки легко пройде у дитини адаптація в дитячому саду перш за все залежить від батьків. Дайте малюкові час звикнути до нових для нього умов і налаштуйтеся позитивно самі, тоді й дитині буде набагато легше.

 

Щоб адаптація до садочка пройшла легко

Читати далі
  • 2

10 вчинків доброзичливців, які дуже дратують більшість мам

11/08/2016

Мабуть, у ситуаціях, про які зараз піде мова, хоча б раз опинялася кожна мама. Невже наявність дітей робить вас потенційним співрозмовником, учнем і "жертвою", до котрої обов'язково слід звернутися на вулиці з порадою, повчанням або розповідями про свій життєвий досвід?

 

Читати далі
  • 0

Як привити дитині любов до читання

26/07/2016

Книга - це надважлива частина виховання дитини. З її допомогою малюк зможе віднайти відповіді на ті питання, що стоять перед ним, пізнавати світ і самого себе, переживати історії героїв, фантазувати розвиток подальших подій того чи іншого твору.

 

Читати далі
  • 0

Поради батькам, як виховати в дитині лідерські якості

07/07/2016

Більшість батьків хотіли би бачити своїх дітей успішними, спроможними керувати своїм життям і вести за собою інших людей - лідерами. У наш час лідерство - це дуже важливий ресурс, особливо в конкурентному дорослому світі.

Читати далі
  • 0

Сторінки