Ви є тут

Школа

Режим дня школяра як запорука успішного і здорового навчання

09/09/2016

Дотримання сталого режиму дня має дуже важливе значення в повсякденному житті школяра. Режим дисциплінує, допомагає бути зібраним. Особливо це актуально для першокласників, так як допомагає дітям звикати до нового життя і правильно поєднувати відпочинок і навчання.

Читати далі
  • 5

Поради випускникам щодо здачі ЗНО

12/04/2015

Для того щоб ви могли впевнено впоратися з тестом у напруженій обстановці зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), почніть готуватись до тестування заздалегідь. А як краще впоратися з цим завданням, вам підкаже цей матеріал.

Читати далі
  • 0

Затверджено терміни проведення атестацій (ДПА) у школах

09/03/2015

У школах І ступеня державна підсумкова атестація буде проведена  з 12 до 21 травня з української мови, читання та математики.

Дев’яті класи: з 1 по 8 червня з предметів: українська мова, математика та предмет за вибором навчального закладу.

11 класи атестуватимуться у два етапи: 

- 24 квітня у пунктах тестування відбудеться ДПА з української мови у формі ЗНО

- у період з 22 по 28 травня випускники шкіл складуть ДПА з двох предметів: математики або історії України та предмета за вибором учнів.

Читати далі
  • 1960
  • 0

Чи правомірне тестування та співбесіди майбутніх першокласників?

09/03/2015

Багатьох батьків хвилює питання шкільного тестування майбутніх першокласників: що це таке і як до нього підготуватися? Вони дуже переймаються першою співбесідою своєї дитини. А раптом злякається і помилиться з відповіддю? Це хвилювання може передатися і дитині, а результатом стане непотрібна паніка. Згідно із законом першачки не повинні складати жодних вступних випробувань, але адміністрації шкіл успішно обходять цю заборону, проводячи начебто «співбесіду». 

Читати далі
  • 2202
  • 0

Допомагаємо дитині звикнути до школи

06/09/2014

Вступ до школи є переломним моментом у житті нашої дитини. Адже вона вступає у нові форми стосунків з однолітками і дорослими, а основний вид діяльності змінюється з ігрового на навчальний.  У житті дитини змінюються обов’язки, оточення, режим дня.

Читати далі
  • 0

Сторінки