Ви є тут

Затверджено терміни проведення атестацій (ДПА) у школах

У школах І ступеня державна підсумкова атестація буде проведена  з 12 до 21 травня з української мови, читання та математики.

Дев’яті класи: з 1 по 8 червня з предметів: українська мова, математика та предмет за вибором навчального закладу.

11 класи атестуватимуться у два етапи: 

- 24 квітня у пунктах тестування відбудеться ДПА з української мови у формі ЗНО

- у період з 22 по 28 травня випускники шкіл складуть ДПА з двох предметів: математики або історії України та предмета за вибором учнів.

Атестація буде проведена у письмовій формі. Результати ЗНО з української мови учнів 11-х класів будуть надіслані навчальним закладам Українським центром оцінювання якості освіти, після чого вони будуть зараховані, як результати підсумкової атестації.

Учні 11-го класу матимуть право вибору складання іспиту з історії або математики. Щодо предметів за вибором в 11-му класі, то кожен учень зможе обрати будь-який предмет, винесений на атестацію. Таким предметом за вибором може бути той, що вивчався поглиблено у певній школі чи класі..

Результати державної підсумкової атестації будуть виставлені у додатки до свідоцтв про базову загальну середню освіту та до атестатів про повну загальну середню освіту, а також враховуватимуться при визначенні середнього бала атестата.

Детальна інформація про ДПА у 2015 році >>>

Джерело: http://osvita.ua/

 

Коментарі
Додати відповідь