Ви є тут

Чекаєте дитину? Як сповістити про це весело та оригінально…

23/10/2020

  • 0

Чи пам'ятаєте, як ви повідомили про вагітність своїм коханим?

Як ви хвилювалися, шукаючи спосіб як найкраще про це розповісти партнерові, затим батькам?

А потім щасливо на весь світ оголосити, що невдовзі станете мамою і татом?

Мабуть, найпоширеніший спосіб - це подарувати УЗД зображення, але є й більш цікаві рішення. Тим більше у час, у який ми зараз живемо....

Не дивлячись на ситуацію у світі, діти продовжують народжуватись.

Ми всі жартували над можливістю карантинного дитячого буму, коли кілька місяців тому заходили в карантин та звикали працювати з дому.

І тепер ті пари, для яких ці жарти перетворились на дійсність, оголошують про те, що чекають поповнуння в родині..

Ці повідомлення про "карантинну" вагітність свідчать про те, що подружжя, очевидно, не дотримувались соціальної дистанції, і тепер мають поділитися надзвичайно цікавими новинами :)

Подивіться, як люди по всьому світу знайшли цікаві способи повідомити про вагітність під час карантину, тому що попри все, життя не зупиняється і це справді гарні новини!

 

Натисніть на зображення, щоб відкрити галерею

preg15.jpg

Якщо у вас вже є діти, ви всі можете сфотографуватися з карткою з датою вашого народження, а потім на останній картці написати дату очікуваного поповнення сім’ї. Або, наприклад, діти тримають цифри або картки з написами "старша, молодша (закреслено), середня", як ви можете бачити в галереї.

Ще одна поширена ідея повідомити про вагітність - сфотографувати взуття або ноги з датою народження. Багато батьків часто використовують мініатюрні черевички для сповіщення про цю радісну подію.

Майбутні батьки також використовують прикольні каламбури для оголошень. Як пара, що тримає мішки з льодом, пародіюючи відому пісню: "Ice, ice, baby!"

Натисніть на зображення, щоб відкрити галерею

preg11.jpg

Надихайтесь та придумуйте свої оригінальні ідеї!

Коментарі
Додати відповідь