Ви є тут

Ужгородський міський перинатальний центр

Пологові будинки, жіночі консультації
0
Ще нема голосів
 • 8560
 • 1
 • Телефони: 
  (0312) 64-24-50
 • Керівник: 
  Андрій Тарасович Чабан
 • Розташування
  Закарпатська обл
  м.Ужгород
  вул. Грибоєдова, 20
Додаткова інформація: 

Ужгородський міський перинатальний центр – заклад ІІІ рівня надання допомоги, є клінічною базою двох профільних кафедр Ужгородського Національного Університету – Кафедри акушерства та гінекології та Кафедри охорони материнства та дитинства. УМПЦ - методологічний центр по впровадженню новітніх перинатальних технологій. Він є найбільш потужним перинатальним закладом області з традиційно найбільшою кількістю пологів, виконує функції обласного перинатального центру та, відповідно, концентрує всю найбільш складну патологію вагітності та екстрагенітальну патологію, передчасні пологи. Саме в цьому закладі з’являються на світ понад 30% всіх недоношених дітей області, які потребують особливого догляду. Кожного року у відділенні реанімації та інтенсивної терапії лікування проходять майже 200 маленьких пацієнтів. 

 

2 грудня 2010 року в Ужгороді, на базі міського перинатального центру, Фонд Віктора Пінчука відкрив 22-й Центр допомоги новонародженим «Колиски надії» в рамках однойменної програми Фонду. На відкриття цього центру Фонд витратив 1 294 732,50 гривень.

Для оснащення відділення реанімації та інтенсивної терапії новонароджених Ужгородському міському перинатальному центру було передано три повністю укомплектовані необхідним медичним обладнанням реанімаційні комплекси, в тому числі для виходжування дітей з екстремально низькою масою тіла. Для пологових залів придбано 4 реанімаційні набори, за допомогою яких провадитиметься первинна реанімація новонароджених. Крім того, у відділенні інтенсивної терапії новонароджених, відповідно до сучасних вимог, автоматичну компресорну станцію установлено в окремому приміщенні, завдяки чому повністю виключені негативні шумові впливи на маленьких пацієнтів.

2011 року відкрито Центр допологової підготовки "Школа відповідального батьківства". Таким чином, майбутні батьки Ужгорода отримали доступ до якісних психологічних послуг - психологічного супроводу вагітності, пологів, консультування за запитом.

Коментарі
Зображення користувача Гість.
Гість

25/01/2017

Привіт всім із Берегова!

Писала повідомлення, видно, не збереглось.

Спасибі Пінчуку, хоча до нього різне відношення, проте тут він поміг. Декілька років тому я зверталася ще до фонду Летсхелп, і він поміг мені. 

http://letshelp.com.ua/

Якщо комусь можливо стане у пригоді, звертайтеся, дівчатка!!!

Додати відповідь