Ви є тут

Як назвати дитину

Як обрати ім'я дитині, дівчинці або хлопчику, в залежності від місяця, коли вона народилася? В цьому допоможе серія статей, в яких ми для кожного місяця рокзриємо цю тему. В цілому розглядаються традиційні українські імена. Також гороскоп для іменинників. 

Календар імен: січень

18/08/2011

"Січневих" дітей краще називати "м'якими" іменами, щоб нейтралізувати їх зайву твердість характеру і стримати їх гординю.  

Читати далі
  • 0

Календар імен: лютий

17/08/2011

"Лютневим" дітям підійдуть імена: Арсентій, Максим, Георгій, Іван, Тимофій, Олександр, Віталій, Валентин, Аркадій, Юхим; Ганна, Жанна, Світлана, Рита, Ірина, Наталя, Віра, Аліса, Ася, Мілена, Емма.

Читати далі
  • 0

Календар імен: березень

16/08/2011

«Березневим»  дітям потрібно давати тверді імена, щоб надати характером більше рішучості, відваги, щоб дитина відчула впевненість у собі.

Читати далі
  • 0

Календар імен: квітень

15/08/2011

"Квітневі" люди мають більш твердий характер, ніж "березневі". Вони наполегливі в досягненні мети, сміливі та рішучі. "Квітневі" жінки життєрадісні, дотепні, в кожній дрібниці можуть знайти причину для веселощів.

Читати далі
  • 0

Календар імен: українських, російських та угорських

31/07/2011

Деякі батьки вважають, що дитину неодмінно варто назвати на честь знаменної події, дата якого збігається з датою народження дитини. Ви можете назвати свою дитину у відповідності з християнськими законами. Існує певний список імен святих, які були народжені в цей день.

Читати далі
  • 1

Календар імен: травень

14/08/2011

"Травневі" люди принципові і безкомпромісні, владні і вимогливі.

Людям, народженим в травні, найбільше підходять імена: Анатолій, Давид, Кирило, Герман, Макар;  дівчаткам: Євдокія, Юлія, Клавдія, Олександра, Ірина, Олександра. 

Читати далі
  • 0

Календар імен: червень

13/08/2011

"Червневі" люди дуже ранимі, недовірливі. Обережні у вчинках, перестрахувальники. Добрі й співчутливі, від природи володіють багатьма талантами, практичні, заповзятливі.

Найбільш відповідні імена для таких людей: Костянтин, Дмитро, Роман, Валерій, Ігор.

Читати далі
  • 0

Календар імен: серпень

11/08/2011

За характером народжені в серпні підвищено емоційні, енергійні, вперті люди. Вони стрімкі в діях, але необачні. "Серпневі" жінки впевнені у своїх силах, незлопам'ятні, але недовірливі. У сім'ї лідери. Вони хороші господині, але готувати не дуже люблять.

Читати далі
  • 0

Календар імен: вересень

10/08/2011

"Вересневі" люди запальні, емоційні, цілеспрямовані і дуже розважливі. Вони люблять дружні компанії, вранці довго поспати, часто запізнюються на роботу. Жінки люблять і вміють смачно готувати. Чоловіки занадто влюбливі, але обережні, коли справа стосується вступу в шлюб.

Читати далі
  • 0

Календар імен: жовтень

09/08/2011

Народжені у жовтні обов'язкові, великодушні, безкорисливі у дружніх відносинах, але в справах фінансових практичні й обережні. Не поспішають з висновками, не приймають необдуманих рішень, намагаються вислухати якомога більше різних думок, на підставі яких вибудовують свою точку зору.

Читати далі
  • 0

Сторінки